Tag: dragon ball super

Zbulohen detaje nga Kapitulli 77 i Dragon Ball Super
Dragon Ball Super është në prag të një kapitulli të ri, dhe fansat janë gati të përqëndrojnë fokusin e tyre drejt përditësimit. Në fund të fundit, manga ka avancuar në arc e saj Granolah Survivor, dhe snajperi është bërë jashtëzakonisht…
Dragon Ball Super promovon rolin e Gohanit në ‘Super Hero’
Dragon Ball Super mund të shfaqë pamjen e Gohanit në Dragon Ball Super: Super Hero! Një nga kritikat kryesore që fansat kanë pasur për Dragon Ball Super që nga fillimi i parë ishte se si ajo në dukje e zvogëloi…
Ja se si do të dukej Goku si gjysh në Dragon Ball Super
Dragon Ball ka si personazh kryesor Gokun. Saiyan është bërë një nga ikonat më të mëdhenj në anime, dhe fansat vazhdojnë të shtohen çdo ditë. Sigurisht, miliona njerëz janë të etur për të parë se ku e çojnë aventurat e…
Ja se si mund të jetë final form e këtij heroi në Dragon Ball Super
Dragon Ball po ecën përpara me update të reja si gjithmonë, dhe nuk është sekret që këto projekte po emocionojnë fansat. Nga planet e animes deri tek arc i vazhdueshëm i mangës, ka shumë për të pritur. Në ndërkohë, fansat…
Filmi i ri i Dragon Ball Super mund të ketë në qendër Gohanin
Ka qenë një moment emocionues që kur ekskluziviteti Dragon Ball Super publikoi informacione rreth animes së tij, por që të gjitha përfunduan këtë vit. Nuk ishte shumë kohë më parë që anime u rishfaq, dhe San Diego Comic-Con e çoi…
Granolah i Dragon Ball Super ngjan mjaft me Freeza
Dragon Ball Super ka vazhduarme Granolah The Survivor Arc duke bërë disa ndryshime të mëdha në botën e Z Fighters, veçanërisht kur bëhet fjalë për Princin e të gjithë Saiyanëve dhe një transformim të ri që ai ka pësuar. Por…
Filmi i ri i Dragon Ball Super është Dragon Ball Super: Super Hero
Është filmi i parë në seri që pas Dragon Ball Super: Broly në vitin 2019. Ekskluziviteti Dragon Ball po kthehet në kinema. Gjatë panelit Dragon Ball në San Diego Comic Con 2021, u njoftua një koleksion panelistësh që punojnë në…
Kjo është ajo që dimë për kapitullin 74 e Dragon Ball Super
Kapitulli 74 i Dragon Ball Super do të dalë së shpejti, por nëse doni të dini disa detaje më shumë për këtë kapitull tjetër kryesor të mangës, ne e kemi lajme për ju! Arc aktual i Dragon Ball Super "Granolah…
Dragon Ball Super na tregon kapitullin 74
Pas fundit të Dragon Ball Super, seria e Dragon Ball është fokusuar momentalisht në serinë manga të saj e cila së fundmi ka sjellë shumë surpriza. Dhe së fundmi një pjesë e kapitullit 74 është shfaqur për publikun duke sjellë…
Sa i fortë mund të jetë Granolah në Dragon Ball Super?!
Dragon Ball Super po ngre një pyetje të madhe në lidhje me fuqinë e plotë të Granolah me kapitullin më të ri të serisë! Siç ishte premtuar nga cliffhanger në kapitullin e mëparshëm, luftimet kundër titullarit Granolah mbijetuesi i arc…