Tag: dragon ball heroes

Producenti i Dragon Ball Heroes dëshiron që anime të vazhdojë për vite të tëra
Super Dragon Ball Heroes është serial i çuditshëm në botën e animes, që funksionon njëkohësisht me mangën e Dragon Ball Super dhe plotëson boshllëkun se ku do të ishte seriali kryesor i animeve nëse nuk do të ishte ndërprerë pas…
Trailer i ri i Dragon Ball Heroes fokusohet në të kaluarën e Shonen
Super Dragon Ball Heroes e ka çuar ekskluzivitetin Shonen në disa drejtime të reja që seriali kryesor nuk ka guxuar t'i shkelë në të kaluarën, por tani, një trailer i ri lë të kuptohet se seriali spin-off mund të foksohet…
Ja se kur do të vijë Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes ka zbuluar datën e lançimit të episodit të ri të animes! Seria promovuese anime për lojën e kartave në Japoni aktualisht po hap rrugën përmes arc të Big Bang Mission, dhe me episodin e saj të…
Dragon Ball rikthen Gogetën në formën e tij më të mirë
Dragon Ball ka rikthyer Gogetan, formën e Gokut dhe Vegetas Fusion Dance, dhe e ka bërë atë më të mirë se kurrë, në episodin e fundit të animes promovuese të Dragon Ball Heroes. Skenari aktual i Heroes të Dragon Ball…
Një antagonist i vjetër do të rikthehet në Dragon Ball
Dragon Ball ka konfirmuar së fundmi se një antagonist i vjetër i serisë do të rikthehet në episodin më të fundit të Super Dragon Ball Heroes. Arc i ri i quajtur New Space-Time War i ka çuar heronjtë tanë, Goku…
Dragon Ball debuton Super Saiyan Rose 3
Dragon Ball gjithmonë i ka prezantuar format e reja të fuqive në një mënyrë tepër të vecantë dhe kjo gjë nuk mund të ndodhte ndryshe me formën e re që është prezantuar së fundmi. Teksa seria kryesore ka qenë e…
Dragon Ball Heroes sjell episod të ri
Një episod i ri i Super Dragon Ball ka ardhur përsëri e cila momentalisht ndodhet në arc e Neë Space-Time War. Kësaj here episodi i ri tregon vazhdimin e betejës së madhe midis Goku dhe Vegeta kundër Goku Black. Episodi…
Posteri i Dragon Ball tregon formën e re të Vegeta
Super Dragon Ball Heroes ka sjellë shumë aksion dhe përballje të ndryshme për fansat e kësaj serie anime. Së fundmi një poster i ri na ka treguar një transformim të ri për Vegeta i cili ka mahnitur shumë fansa. Gjatë…
Dragon Ball Heroes njofton vonesë të re
Dragon Ball Heroes u ka dhuruar fansave disa momente çuditërisht të çmendura, që nga rikthimi i Super Saiyan 4 te prezantimi i transformimeve të reja për disa nga fansat e personazhet si Saiyan, por duket sikur adhuruesit e serisë spin-off…
Dragon Ball tregon një formë të re sajanësh legjendar
Për një kohë të gjatë, seria e Dragon Ball na ka treguar forma të ndryshme transformimesh të karaktereve të saj ku më kryesorët kanë qenë Saiyan. Dhe së fundmi një formë e re është konfirmuar. Kjo formë e re vjen…