DrDisrespect tallet me NICKMERCS dhe TimTheTatman
Streamer-i veteran Dr Disrespect u tall në mënyrë spektakolare me NICKMERCS dhe TimTheTatman, për mënyrën se si ata tashmë janë të ndikuar nga censurimet e fjalëve në Twitch. Të paktë janë streamerat aq karizmatikë dhe aq të hapur sa Dr…
xQc bën roast Dr Disrespect pasi ai u tall me content-in e tij
Streamer-i xQc ka reaguar pas talljes që i bëri Dr Disrespect se luante Bloons në stream, duke e quajtur Doc një "boomer" dhe duke u çuar në këmbë për të imituar lëvizjet e tij te audienca. Çdo gjë filloi me…
Dr Disrespect zbulon lojtarin e parë që do të merrte në një ekip të Call of Duty League
Streameri i njohur Dr Disrespect ka zbuluar lojtarin e parë që do të merrte në një ekip të Call of Duty League. Kjo pas thashethemeve që qarkullojnë se ai mund të investojë në këtë esport. Duke qenë se Doc ka…
Dr Disrespect zbulon problemin e tij kryesor me Cold War
Dr Disrespect shpreh mendimin e tije për Cold War Gjatë një livestream kohëve të fundit, Dr Disrespect thirri Treyarch për mungesën e hartave multiplayer në Black Ops Cold War, duke deklaruar se loja duhet të kishte 15 harta minimumi në…
Dr Disrespect jep mendimin e tij për mobile gaming
Në 26 nëntor, Dr Disrespect bëri pak zhurmë në Twitter, pasi përshkroi setup-in e tij $200,000 të PC, duke pyetur në mënyrë sarkastike se si njerëzit mund ta marrin mobile gaming seriozosht. Tani ai ka reguar sërish ndaj të gjithë…
Dr Disrespect do të mbajë një shfaqje që shpërblen krijuesit e vërtetë të gaming
Dr Disrespect do të mbajë një shfaqje me çmime për gaming vitin e ardhshëm, që ka për synim të përfshijë një gamë të gjerë kategorish dhe të vlerësojë krijuesit e vërtetë të industrisë. Pika më e rëndësishme e kësaj shfaqjeje…
Dr Disrespect zbulon se kush është lojtari më i mirë me controller
Përplasja e pashmangshme mes PC gaming dhe console gaming vazhdon të jetë një tematikë e përfolur. Fatkeqësisht, sado që gjenerata e ardhshme e Xbox dhe PlayStation ka dalë në treg, duket se ky debat nuk do të shuhet ndonjë ditë…
Dr Disrespect sugjeron një stream të Among Us me PewDiePie
Dr Disrespect ka sugjeruar se mund të bashkohet me PewDiePie këtë javë, për të luajtur Among Us. Edhe nëse dikush nuk ka luajtur akoma Among Us në këtë pikë, si puna ime përshembull, s'ka mundësi që të mos kenë dëgjuar.…
Dr Disrespect sugjeron këtë ndryshim për Warzone në Black Ops Cold War
Nëse ndonjë njeri ka luajtur mjaftueshëm Warzone sa të rekomandojë veçori të reja për lojën, ai është Dr Disrespect. Teksa po bënte stream ai zbuloi se do të donte të shikonte custom match settings të implementuara në Warzone me lançimin…
Dr Disrespect humbet $1 milion në bastin për ndeshjen e UFC të Khabib vs Gaethje
Të thuash që eventi UFC 254 ishte e mahnitshme do të ishte nënvlerësim. KO brutale, luftimet e shkëlqyera dhe rekordi i jashtëzakonshëm i Khabib kundër kundërshtarëve të tij e bënë ngjarjen të paharrueshme. Megjithëse, Dr Disrespect mund të mos ketë…