Tag: diogo jota

Diogo Jota lë në mes eventin e FIFA 22 pasi kishte ndeshje me Liverpool
Diogo Jota duhej të tërhiqej shpejt nga një turne i FIFA 22 për të arritur në ndeshjen e Liverpoolit në Premier League kundër Southampton. Sulmuesi 24-vjeçar po merrte pjesë në një turne në internet të FIFA 22 më 27 nëntor.…
Shihni ekipin e çmendur të Diogo Jota në FIFA 22 Ultimate Team
Ylli i Liverpool-it, Diogo Jota, ka zbuluar ekipin e tij FIFA 22 Ultimate me Top 11 dhe tifozët e skuadrës angleze nuk do të mbeten të kënaqur me disa nga përzgjedhjet e tij. Jota e ka bërë veten si lojtari…
Fansat e Liverpool do ta adhurojnë skuadrën e Diogo Jota në FUT 21
Ylli i Liverpool, Diogo Jota ka përdorur një formacion unik të FIFA 21 Ultimate Team në FUT Champs që tifozët e Reds do ta adhurojnë pasi ai ka përfshirë shokët e tij të skuadrës Në Premier League, Diogo Jota e…
Diogo Jota i Liverpool tregon skuadrën e tij të FIFA me të cilën dominoi në fundjavë
Diogo Jota i Liverpoolit ka zbuluar Ultimate Team të tij FIFA 21 pasi kapi 30-0 në FUT Champs Weekend League dhe mori vendin e parë në botë Jota, i cili aktualisht po mungon për Liverpoolin për shkak të dëmtimit, zbuloi…
Diogo Jota i Liverpool shpjegon “pasionin” për FIFA 21 & esports
Ndërsa ai mund të ketë qenë një super-blerje për Liverpool FC, sulmuesi portugez, Diogo Jota ka folur për pasionin e tij tjetër të madh: esports dhe luajtjen e FIFA 21 Duke folur me The Athletic, Jota flet për karrierën e…