Tag: crossover

Një crossover i ri midis Fortnite dhe Batman po vjen
Lojtarët e Fortnite mezi po presin që skins dhe cosmetics të rinj nga Batman të vijnë dhe mesa duket kjo gjë pritet që të ndodhë së shpejti nëpërmjet një crossover. Filmi i ri i Batman pritet që të vijë vitin…
Zbulohet crossover i ardhshëm i Fortnite
Crossover-i tjetër i madh i Fortnite - pas koncertit të ardhshëm të Ariana Grande - ndoshta është ngacmuar. Jo shumë kohë pasi Fortnite u hodh lançua, filloi të hostonte crossover pas crossover-i, duke punuar me Avengers, Batman, Star Wars, Travis…
Genshin Impact do të ketë një bashkëpunim me Horizon Zero Dawn
Genshin Impact, rrëmbeu zemrat e lojtarëve në vjeshtën e vitit 2020, po merr një ndërthurje të papritur me Horizon Zero Dawn. Nga zhvilluesi miHoYo, Genshin Impact është vendosur në botën shumëngjyrëshe dhe të pakufishme të Teyvat, e cila në vetvete…
Deathstroke skin vjen së shpejti në Fortnite si pjesë e një Batman crossover
Fortnite leakers kanë zbuluar se Deathstroke do të jetë personazhi tjetër nga DC Comics që do të shfaqet në lojë si pjesë e një Batman crossover. Chapter 2, Season 5 i Fortnite paraqiti disa nga crossover më të mëdha në…
Kung Fu Panda vjen me një crossover në Brawlhalla
Kung Fu Panda po vjen në Brawlhalla me karaktere si Po, Tigress dhe Tai Lung së bashku me një game mode të ri. Brawlhalla do të mirëpresë DreamWorks Studios me tre personazhet më të preferuar nga fansat nga Kung Fu…
Fall Guys mund të sjellë një crossover me rivalin e tyre Among Us
Fall Guys duket se po lëshon sugjerime delikate se një crossover me Among Us po vjen. Ose ekipi i tyre i mediave sociale thjesht mund po ngacmon fansat e Among Us. Ndërsa Fortnite është mbreti i padiskutueshëm i crossover në…
Free Fire sjell më në fund një crossover me Attack On Titan
Garena Free Fire nisi së fundmi crossover me Attack on Titan. Bashkëpunimi që do të vijë do të sjell content nga anime e Attack on Titan në lojën battle royale. Ngjarja zgjat deri në Prill, duke ju dhënë mundësinë për…
SypherPK kërkon që Epic Games të ngadalësojë me Fortnite crossovers
Fortnite streamer, Ali "SypherPK" Hassan, është lodhur nga crossovers-at e vazhdueshme që Epic Games po sjell në lojën e saj battle royale, Fortnite. Gjatë sezone të kaluara, Fortnite ka qenë e mbushur plot me crossovers, duke përfshirë këtu GI Joe,…
Among Us dhe Brawlhalla mund të sjellin një crossover së bashku
Ky bashkëbisedim në Twitter mund të nënkuptojë një crossover midis dy lojërave si Among Us dhe Brawlhalla. Një crossover mes Among Us dhe Brawlhalla mund të jetë në rrugë e sipër. Among Us është një nga lojërat më të mëdha…
Fortnite mund të sjellë një crossover me Lara Croft
Lojtarët e Fortnite janë të bindur se personazhi i ardhshëm pjesë e një crossover-i në Fortnite do të jetë Lara Croft, nga seritë e Tomb Raider. Sipas dataminer-it Mang0e, një crossover skin i ri me emrin e koduar 'Typhoon' do…