Tag: conor mcgregor

Jake Paul bën troll Conor McGregor me videot e tij të stërvitjes
Jake Paul i është kundërpërgjigjur "jackass" të Conor McGregor në Twitter, duke zbuluar se ai po stërvitet MMA, edhe një herë pasi grindja e tyre vazhdon të nxehet. Ndërsa Jake Paul ka bërë bujë në botën e boksit, ai nuk…
Joe Rogan shpjegon se si Conor McGregor mund të ketë thyer këmbën
Komentuesi i UFC Joe Rogan zbuloi teorinë e tij se si Conor McGregor theu kyçin e këmbës ndërsa ndeshej me Dustin Poirier. Gjatë episodit të podcastit të Joe Rogan Experience, aktori i humorit shpjegoi se si dëmtimi mund të kishte…
Conor McGregor thotë se YouTube boxing i bën mirë sportit
Jake dhe Logan Paul ndihmuan në popullarizimin e ‘YouTube Boxing’ në vitet e fundit, megjithëse shpesh përshkruhet si një tallje me këtë sport. Sidoqoftë, Conor McGregor shpjegoi pse nuk është kundër tij dhe mendon se është "biznes i mirë" Conor…