fbpx
El Camino: A Breaking Bad Movie vjen me një datë lançimi
Gjithsesi Aaron Paul nuk është shumë i lumtur për këtë. Netflix ka zbuluar titullin dhe datën e lançimit të filmit të Breaking Bad dhe së bashku me këto edhe një teaser për filmin. Gjithsesi duket se protagonisti i tij, Aaron…
Konfirmohet se filmi i Breaking Bad i ka mbyllur xhirimet
Hehe, por prapë asgjë nuk dihet rreth tij : ) Sipas yllit të Better Call Saul (spin-off i Breaking Bad), Bob Odenkirk, filmi i Breaking Bad i ka mbyllur xhirimet. Aktori e dha lajmin gjatë një interviste dhe u shpreh…
Filmi i Breaking Bad do të transmetohet në Netflix dhe AMC
Kohë të mira po vijnë për fansat e Breaking Bad Një lajm fantastik ka ardhur për fansat e Breaking Bad të Vince Gillian. Jo vetëm se raportimet për një film të Breaking Bad kanë dalë të vërteta, porsi duket ky…
Kasti i ‘Breaking Bad’ rikthehet për filmin e ardhshëm
Shtohen zërat e një rikthimi të kastit origjinal për një projekt të ri. Para disa muajsh, u njoftua se një film mbi Breaking Bad, një ndër serialet më të vlerësuar të viteve të fundit, do të fillonte të xhirohej. Filmi…