Tag: Bella Poarch

xQc konfuz nga suksesi i Bella Poarch në TikTok
Ylli i Twitch, Felix 'xQc' Lengyel reagoi ndaj TikToks të Bella Poarch dhe zbuloi se ishte i hutuar se si përmbajtja e saj është kaq popullore. Në vitin 2020, TikTok shpërtheu, duke u bërë virale në një mënyrë që askush…
Cili është rekordi botëror për shumicën e komenteve në një TikTok?
Rekordi për numrin më të madh të komenteve në një TikTok të vetëm duket se është thyer nga një video e Minecraft që ka mbi shtatë milionë komente. Gjatë dy viteve të fundit, platforma TikTok është bërë qendra e përmbajtjes…
Si të fitoni para në TikTok?
Duket mjaft e lehtë për të fituar disa ndjekës në TikTok. Marrja pjesë në një vallëzim viral ose prirje të çmendur mund t'ju bëjë të shfaqeni në FYP. Por, sa ndjekës ju duhen në të vërtetë për të fituar para…
20 llogaritë më të ndjekura në TikTok
TikTok është një platformë perfekte për të lejuar videot të bëhen virale, duke arritur miliona përdorues në internet, por kë duhet të ndiqni në kët5 aplikacion? Le të hedhim një vështrim në 20 llogaritë kryesore të TikTok në korrik 2021.…
Ylli i TikTok flet për problemet mendore
Ylli i TikTok Bella Poarch vizitoi H3 Podcast dhe zbuloi historinë e saj tronditëse të abuzimit në fëmijëri dhe sesi ndikoi tek ajo gjatë jetë së saj. Shpërthimi i popullaritetit të Bella Poarch ka qenë meteorik, me të fituar miliona…
Kënga e Bella Poarch bëhet masive në Spotify
Kënga debutuese e yllit të TikTok, Bella Poarch, ka arritur një sukses masiv në Spotify, duke tejkaluar 50 milion streams në më pak se tre javë. Ashtu si shumë yje virale të TikTok, duke përfshirë Addison Rae dhe Dixie D’Amelio,…
Ylli i TikTok mund të vijë së shpejti në Fortnite
Epic Games po zgjerojnë serinë e tyre ICON Fortnite me një tjetër emër të madh në botën e TikTok, pasi planet për të shtuar një emote të Bella Poarch janë bërë të ditura. Me mbi 66 milion ndjekës në TikTok,…