Loja më e fundit falas është tani live në Steam
Pac-Man Championship Edition 2 është falas për tu mbajtur Bandai Namco do të donte shumë që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar në ndalimin e përhapjes së COVID-19, dhe ju inkurajojnë të bëni një gjë të tillë, duke…
Shitjet e Dragon Ball Z Kakarot kanë kaluar 2 milionë njësi
Dragon Ball Z Kakarot ka vërtetuar të jetë një sukses i vërtetë për Bandai Namco. Sipas një postimi të bërë së fundmi në Twitter, shitjet e Dragon Ball Z Kakarot kanë kaluar 2 milionë njësi në mbarë botën dhe kanë…
Dragon Ball Z Kakarot vendos rekord me 1.6 milionë njësi të shitura
Loja e ekskluzivitetit të Bandai Namco arriti numër rekord me kopje digjitale të shitura Të dhënat e shitjeve dixhitale vijnë nga firma kërkimore SuperData, e cila po raporton se shitjet digjitale të muajit të parë ishin më shumë se dyfishi…
Dragon Ball Z: Kakarot ka mbi 1.5 milion kopje të shitura deri më tani
Është e sigurt të thuhet se Dragon Ball Z: Kakarot është një sukses i vërtetë; rishikimi i lojërave të tregimit klasik DBZ tashmë ka shitur mbi 1.5 milion kopje, me lojën që u lëshua në Janar. Bandai Namco zbuloi lajmet…
Dragon Ball Z: Kakarot Review – Një lojë Dragon Ball si kurrë më parë
Duke qënë se Dragon Ball është një superfuqi në botën e anime dhe i ka rezistuar kohës që në vitet 1980, nuk është e habitshme që ka shumë tituj lojërash nën hijen e tij. Megjithatë, jo shumë kanë arritur të…
Si të luani si Vegito në DBZ: Kakarot – Guida e GameON Albania
Dragon Ball Z: Kakarot ka dalë tashmë, dhe deri më tani, loja ka marrë vlerësime kryesisht pozitive si nga kritikët ashtu edhe nga fansat. Loja ju jep lojtarëve mundësinë të zhyten në botën Dragon Ball Z dhe të luajnë nëpër…
Seria e re anime e Digimon po rikthen kastin origjinal
Ndërsa Pokemon mund të jetë ekskluziviteti më popullor në përgjithësi, Digimon ka krijuar bazën e vetë të respektueshme të fansave kryesisht falë serive të pranuara mirë kritikisht Digimon. Seria origjinale anime e Digimon në veçanti ishte mjaft e popullarizuar, duke…
Futbolli dhe anime përplasen në Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Në shtyllë dhe në rrjeeeetë Për ju që keni parë Captain Tsubasa (Oli dhe Benxhi) kur keni qenë të vegjël dhe keni tentuar të paktën një herë të mësonit goditjen e tigrit, ky do të jetë një lajm vërtetë i…
Zbulohen leaks mbi një DLC të mundshme të Dragon Ball Z: Kakarot
Me Season Pass, Dragon Ball Z: Kakarot mund të zgjerohet me përmbajtje shtesë. Bandai Namco nuk ka zbuluar ndonjë detaj specifik në lidhje me DLC-të e ardhshme... deri tani. Bandai Namco planifikon shtesa të reja për Dragon Ball Z: Kakarot.…
Bëhet e ditur kohëzgjatja e Dragon Ball Z Kakarot
Eksperienca open-world si dhe përshtatja e historisë marrin vëmendje po ashtu. Gjatësia mesatare e Dragon Ball Z Kakarot është zbuluar sot, së bashku me disa detaje të tjera të reja në lojë. Sipas rishikimit të fundit të publikuar në Famitsu,…