Tag: back 4 blood

Back 4 Blood Review
Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojërave Left 4 Dead dhe Evolve, Turtle Rock Studio, të cilët rikthehen kësaj here me lojën e tyre më të fundit. Back 4 Blood iu rikthen deri diku në lojën Left 4 Dead…
Back 4 Blood do të jetë vijë në tetor dhe do të jetë pjesë e Xbox Game Pass
Back 4 Blood solli gjatë E3 një trailer të ri ku jepte më shumë detaje rreth lojës dhe gjithashtu njoftime të rëndësishme në lidhje me të. Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojës së famshme me zombie, Left 4…
Trailer i fundit i Back 4 Blood sjell detaje të reja mbi lojën
Një trailer i ri na njeh me sistemin roguelite card-based të Back 4 Blood. Turtle Rock Studios u ngjit në skenë në Future Games Show me një trailer të ri për lojën e saj të ardhshme co-op zombie shooter Back 4 Blood. Videoja, të cilën mund ta shihni më poshtë, tregon gameplay-n e lojës. …
Lojërat më të mira për PC për të luajtur në 2021
Ne jemi duke hyrë në një epokë të artë për lojërat në PC. Brezi i ardhshëm i kartave grafike është i aftë të nxjerrë grafikë 4K dhe real-time raytracing po i çon grafikët në lartësi të reja që nuk ishin…
Back 4 Blood është loja më e fundit nga zhvilluesit e Left 4 Dead
Dhe mesa duket loja zombie do të vijë gjatë verës së vitit 2021 Loja më e fundit zombie vjen nga Turtle Rock Studio, studioja zhvilluese e Left 4 Dead, e cila ka sjellë së fundmi një trailer dhe gameplay mbi…