Ninja zbulon atletet e reja në bashkëpunim me Adidas
I konsideruar si një nga emrat më të mëdhenj në botën e streaming, Ninja ka patur bashkëpunime dhe projekte të shumta për të promovuar brandin e tij. Ndër to është edhe marrëveshja me Adidas, me të cilin Ninja është duke…
Atletet Adidas të Ninja shiten brenda një ore
Tyler "Ninja" Blevins ka pasur një 2019 historike, dhe duket se 2020 e tij po fillon me më shumë sukses. Ninja njoftoi në fillim të Dhjetorit se ai do të ishte partner me Adidas për të sjellë një atlete të…
Atletet e Ninja me Adidas do të vijnë në 31 dhjetor
Nëse Ninja do të ishte një këpucë, do të dukej kështu. Tyler “Ninja” Blevins dhe Adidas kanë njoftuar atletet e tyre të para së bashku: një këpucë Jogger me tematikën e Ninja, që do të mund ta bleni duke filluar…
Ninja do të japë një njoftim të madh me Adidas për Vit të Ri
Me çfarë mund të kemi të bëjmë këtë rradhë? Sado që konkuronte në Halo përpara se të shpërthente në sukses në botën e streaming, momentet më të paharrueshme të Ninja janë si një streamer. Ai ka luajtur Fortnite me Drake,…
Menaxheri i Ninja shpjegon arsyet pse ai iku nga Twitch në Mixer
Tyler “Ninja” Blevins, streamer-i i famshëm i Fortnite, surprizoi të gjithë komunitetin e videolojërave në gusht kur tha që do të linte pas Twitch për të kaluar eksluzivisht në Mixer, platformën streaming të Microsoft. Kontrata nuk u bë kurrë publike,…
Bashkëpunimi i Ninja me Adidas është zyrtar
Streamer-i më i famshëm që ndoshta ekziston Tyler 'Ninja' Blevins, që së fundmi bëri kalimin nga platforma e Twitch në Mixer, vjen tanimë zyrtarisht me një tjetër bashkëpunim. Ai është i pari streamer që ka bërë një kontratë të tillë…
Ninja vjen me një bashkëpunim të ri
“Ninja x Adidas: Time in” Pak javë pasi Ninja la Twitch për t'ju bashkuar platformës streaming të Microsoft, Mixer, një bashkëpunim tjetër duket të jetë në horizont për të, këtë rradhë me një markë rrobash. Fansat në Mixer ishin të…