Si të merrni skinin sekret White Scientist në Fortnite
Style sekret i bardhë i Scientist do pak punë për t'u marrë, prandaj ja ku e keni mënyrën si ta merrni përpara se të nisë sezoni i ri i Fortnite Epic ka sjellë një style të ri sekret për skin-in…
Vjen një trailer dhe poster i ri për X-Men: Dark Phoenix
Shikoni disa skena nga filmi i 2019s Aktorja Jessica Chastain ishte e ftuar në Tonight Show me Jimmy Fallon para pak ditësh dhe aty ajo prezantoi një trailer për filmin e ardhshëm me superheronj, X-Men: Dark Phoenix. Që nga ajo…
Alien: Blackout nuk është pasardhësi që po ëndërronim
Fansat e Alien janë më të zhgënjyer se kurrë! Amanda Ripley, protagonistja e Alien: Isolation rikthehet në një lojë të re, por nuk është ajo që po shpresonit. Alien: Blackout është një lojë survival e llojit horror për smartphone, ku…
Hideo Kojima mund të vijë me lajme të mëdha në Game Awards
Hideo Kojima, koka pas Metal Gear Solid dhe ekskluziven e ardhshme të PlayStation 4, Death Stranding, i kreu një vizitë 20th Century Fox, (pronari i të drejtave të Alien). The Game Awards reagoi menjëherë pas postimit të Kojimës në Twitter…