Tag: Yuji

Jujutsu Kaisen nis Culling Game me një twist
Jujutsu Kaisen ka flluar zyrtarisht me Yuji Itadori dhe Megumi Fushiguro në lojën Culling, por ka futur një twist në fillimin e tyre të turneut. Yuji dhe Megumi mund të kenë kaluar kapitujt e fundit duke bërë përgatitjet e tyre…
Raportohet se Jujutsu Kaisen do të bëjë një pauzë të shkurtër në tetor
Jujutsu Kaisen kohët e fundit pati një pauzë të madhe në fillim të këtij viti për shkak të shqetësimeve shëndetësore të krijuesit Gege Akutami, dhe duket se historia e Yuji Itadori që shfaqet në Weekly Shonen Jump do të marrë…
Jujutsu Kaisen 0 bën debutimin zyrtar të Gojo
Jujutsu Kaisen po i argëton fansat këto ditë me mangën e saj, por anime nuk mund të mos përmendet. Puna po vazhdon në sezonin e dytë me ekuipazhin, dhe siç e dimë të gjithë, filmi i parë Jujutsu Kaisen është…
Jujutsu Kaisen sjell një teknikë të re
SPOILER ALERT Jujutsu Kaisen është gati të ecë përpara me Culling Game dhe fansat e dinë që arc do të jetë i gjithi brutal. Me Yujin që ka përfunduar ekipin e tij, banda është gati të marrë kundërshtarin e tyre…
Kur do të dalë traileri i parë i Jujutsu Kaisen 0?
Jujutsu Kaisen është një nga animet më të shikuara këto ditë, dhe fansat mezi presin të shohin se çfarë do të sjellë filmi i saj i parë. Ashtu si Demon Slayer para tij, kjo përrallë e mbinatyrshme do të vazhdojë…
Zbulohen detaje të reja reth Culling Game arc në Jujutsu Kaisen
Jujutsu Kaisen u ka bërë update fansave se sa kohë do të duhet derisa Culling Game të fillojë me kapitullin më të ri të mangës! Krijuesi i serive Gege Akutami më në fund është kthyer nga një pushim për të…
Jujutsu Kaisen tregon studentët e vitit të tretë
Jujutsu Kaisen mund të kishte marrë një pushim të gjatë këtë vit, por manga nuk do t'i linte fansat në pritje. Gege Akutami riktheu serinë e tij të suksesshme këtë javë dhe lexuesit ishin të emocionuar që do të ribashkoheshin…