Tag: Yamato

One Piece zbulon kërkesën e Luffy për Yamato
One Piece zbuloi kërkesën befasuese dhe të rëndësishme të Luffy për Yamato me kapitullin më të ri të serisë manga origjinale të Eiichiro Oda! Akti i tretë i arc të Wano Country ka arritur kulmin, pasi betejat e fundit të…
One Piece demaskon plotësisht Yamaton
SPOILER ALERT One Piece ka demaskuar përfundimisht dhe plotësisht djalin e Kaidos, Yamaton në episodin më të ri të serialit. Yamato ka qenë një nga personazhet kryesorë në manga që kur u prezantuan për herë të parë vonë në aktin…
Yamato pritet të ndeshet me Kaido në One Piece
One Piece duket se po përgatit një ndeshje mes babait dhe vajzës gjatë kapitullit më të ri të serisë! Yamato ka qenë një pjesë thelbësore e Wano Country arc që kur Luffy dhe forcat rebele u futën në Onigashima dhe…