fbpx

Tag: xbox series x fridge

Mini-frigoriferët zyrtar të Xbox Series X po vijnë
Aaron Greenberg nga Microsoft premtoi mini frigoriferët zyrtarë Xbox Series X në qoftë se kompania do të fitonte një sfidë për brand-in në Twitter, dhe mesa duket ai po i qëndron fjalës së tij. Greenberg u tha të gjithë ndjekësve…