Si të ndryshoni skinet dhe cosmetics në Fortnite gjatë një ndeshjeje
Epic Games ka shtuar një veçori të re në Fortnite Battle Royale që i lejon lojtarët të ndryshojnë skinet dhe cosmetics-at e tyre, pa patur nevojë të kthehen mbrapsht në lobby. Nëse doni të zbuloni se si, vazhdoni të lexoni…
Të gjitha skinet dhe cosmetics të bëra leak në update v12.60 të Fortnite
Patch v12.60 i Fortnite ka ardhur dhe po fillon të sjellë me ngadalë fundin e këtij sezoni. Nga ana e cosmetics ky patch është pak më i lehtë se të tjerët, me vetëm disa skine të reja që kanë ardhur…
Të gjitha skins dhe cosmetics të bëra leak në update v12.41 të Fortnite
Epic Games ka sjellë patch v12.41 në Fortnite sot dhe avash avash është duke u ndërtuar hype për koncertin e Travis Scott. Dataminers kanë bërë punën e tyre sa herë që vjen një update i ri, duke parë kodet dhe…
Skinet FunPlus Phoenix të League of Legends do të vijnë në PBE së shpejti
Kanë kaluar katër muaj që kur FunPlusPhoenix shkatërroi G2 Esports përpara një audience gjigande në Francë, por tashmë më në fund kemi pamjet e para të skineve League of Legends World Champion të skuadrës. Riot Games tregoi skinet e Lee…
Kur do të shtohen skine dhe cases të reja në CS:GO?
Sado që CS:GO nuk është ekzaktësisht një lojë e re, fansat ende dynden te first-person-shooter-i për të provuar aftësitë e tyre kundër disa prej lojtarëve më të mirë të lojës. Përgjatë viteve Valve ka prezantuar mënyra të shumta për t'i…
Të gjitha skinet dhe cosmetics e bëra leak në Fortnite update v12.30
Patch-i i fundit i Fortnite është i gjithi për Deadpool, me personazhin e Marvel që ka marrë POI në emrin e tij përgjatë hartës dhe një skin të shumëpritur me të cilin lojtarët mund të pajisen. Gjithashtu do të ketë…
Të gjitha skinet dhe cosmetics të bëra leak në Fortnite v12.20
Helikopter, skine të reja Slurp, një locker i hajrit dhe më shumë. Fortnite do të marrë update 12.20 shumë shpejt dhe shumë cosmetics të reja kanë ardhur në battle royale, përfshirë këtu edhe një automjet të ri. Choppa! Kaloni në…
League of Legends do të sjellë mbi 120 skins gjatë 2020
Bëni gati portofolin Nëse nuk shpenzuat para gjatë festave të fundvitit, mos u shqetësoni, pasi do t'i shpenzoni në League of Legends. Në videon e djeshme ku diskutuan të ardhmen e cosmetics në League of Legends, zhvilluesit zbuluan se më…
Valve i kërkon lojtarëve të bëjnë skine të reja për Dota 2
Valve ka nevojë për JU! Ky është mesazhi që ka ardhur nga zhvilluesi në një postim në blog, duke i kërkuar fansave të bëjnë skine të reja për Dota 2 gjatë 2020ës. "Teksa një vit i ri vjen në heronjtë…
Lojtarët e CS:GO ankohen për skin-et e Operation Shattered Web
Skin-et e Shattered Web janë të padukshme Edhe pse lojtarët e Counter-Strike: Global Offensive janë padyshim të gëzuar që një Operation i ri ka ardhur në lojë pas thuajse 3 vitesh, ky Operation nuk është pritur mirë nga lojtarët profesionistë…