Rework-u i Volibear ka ardhur në League of Legends
Lojtarët gjithashtu mund të marrin edhe një skin falas Në Patch 10.11 të League of Legends, përveç ndryshimeve të shumta për ADC-të e lojës, ka ardhur gjithashtu edhe rework-u i Volibear. Ky ishte rework-u i dytë pas rework-ut të Fiddlesticks…
Railjack do të marrë një rework të madh në Warframe
Gjatë kësaj kohe nuk do të kemi shumë update për Railjack Railjack ka disa kohë që është pjesë e Warframe dhe rezultatet nuk kanë qënë tërësisht pozitive. Edhe zhvilluesit e Digital Extremes e dinë këtë gjë, prandaj studio po punon…
Riot zbulon më shumë mbi rework-un e Volibear në LoL
Zbulohet një pamje më e qartë e tij, si dhe animimi i E-së Riot i dha lojtarëve të League of Legends ditën e djeshme pamjen e parë të rework-ut të Volibear. Pasi ai dhe Fiddlesticks fituan votimet vitin e kaluar…
A do të jetë Fiddlesticks një jungler i mirë në Patch 10.7?
Rework-u i Fiddlesticks do të vijë në lojë në patch-in e ardhshëm Rework-u më i fundit i Fiddlesticks në League of Legends, i cili tashmë mund të testohet në PBE, duket fantastik si nga aspekti vizual, por edhe nga gameplay.…
Riot sjell një hotfix për të bërë nerf Wukong pas rework-ut
Wukong ishte shumë më i fortë se ç'duhej Rework-u i Wukong ka vetëm dy ditë që ka ardhur në League of Legends, por Riot Games ka sjellë që tani një hotfix për ta bërë nerf atë. Mark "Scruffy" Yetter tha…
Këto janë të gjitha splash art-et e reja të Fiddlesticks
Fiddlesticks i ri duket fantastik Më shumë se nëntë muaj kanë kaluar që prej kohës kur lojtarët e League of Legends zgjodhën Fiddlesticks dhe Volibear si kampionët e ardhshëm që duhen bërë rework. Tashmë, Riot Games më në fund ka…
Publikohen aftësitë e reja të Fiddlesticks në League of Legends
Deri diku i njëjti, por me ndryshime të rëndësishme Rework-u i ri i Fiddlesticks duket fantastik dhe tmerrues. Riot Games publikoi ditën e djeshme një video ku tregonte për herë të parë aftësitë e reja të kampionit pas rework-ut, të…
Riot Games publikon trailer-in e parë të Fiddlesticks
Rework-u duket i tmerrshëm Riot Games tha më herët se rework-u i Fiddlesticks është shumë afër. Megjithatë, as ky paralajmërmi nuk mjaftoi për të përgatitur lojtarët e League of Legends për trailer-in e tmerrshëm që u publikue. Një frikë antike…
Harta Interchange në Escape From Tarkov do të bëhet rework
Battlestate Games konfirmoi se Interchange do të ketë exit points të reja Ndërkohë që Modern Warfare dhe Fortnite mbeten disa prej shooters online më popullor sot, loja indie first-person-shooter Escape from Tarkov ka krijuar një bazë lojtarësh mjaft besnike gjatë…
Zhvilluesit e Riot thonë se rework-u i Volibear është pranë
Volibear është thuajse gati për t'u luajtur Për fansat e Volibear në League of Legends, më në fund ka lajme të mira. Riot Games tha se rework-u i kampionit është në kohë dhe se ai është i balancuar. Zhvilluesit, megjithatë,…