Tag: otsutsuki

Fansat e Narutos po e quajnë Boruton anime të vitit
Boruto: Naruto Next Generations ka pasur sigurisht një vit të madh, me betejën kundër Organizatës Kara që përfundoi me Jigen dhe Nine-Tailed Fox si rezultat, po bëjnë që fansat e fshati i Hidden Leafs të shpallet anime të vitit. Me…
Naruto Cliffhanger zbulon formën Otsutsuki të Borutos
Boruto: Naruto Next Generations ringjallën çuditërisht formën Otsutsuki të Boruto Uzumaki me cliffhanger nga kapitulli më i ri i serisë manga! Manga i ka shpenzuar muajt e fundit të kapitujve jo vetëm duke eksploruar pasojat emocionale të luftës kundër Isshiki…
Boruto shpjegon se nga vjen fuqia e Karmës
Boruto: Naruto Next Generations shpjegoi se nga vjen fuqia e vërtetë e Karma me kapitullin më të ri të serisë manga! Teksa manga nis një arc krejt të ri tani që si Hidden Leaf është gati për sulmin e radhës…
Naruto konfirmon fatin e zymtë të Borutos
Spoiler alert Boruto: Naruto Next Generations ka konfirmuar se sa i zymtë është fati i Boruto Uzumaki me episodin më të ri të animes! Tani që anime e ka arritur zyrtarisht betejën e fundit kundër Isshiki Otsutsuki, është koha për…
Naruto i jep Borutos një aftësi të re të Karma
SPOILER ALERT Naruto ka zbuluar një aftësi të re të fshehur në shenjën e Boruto të Karma. Falë fuqive Otsutsuki që ne tani e dimë që Karma i jep Borutos, Shinobi i ri është në gjendje të shfaqë jutsu space-time…
Boruto Cliffhanger tregon se si të vrasësh një Otsutsuki
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka treguar se është e mundur të vrasësh një Otsutsuki me cliffhanger nga episodi më i ri i serialit! Otsutsuki Awakening e sagës Kawaki ka marrë një kthesë intensive në anime pasi episodi i…
Naruto zbulon qëllimin e vërtetë të Karma
SPOILER ALERT Ekskluziviteti Naruto ka zbuluar qëllimin e vërtetë të shenjës Karma që bëri debutimin e tij në Boruto: Naruto Next Generations. Episodi i fundit i animes së Borutos kishte shumë zbulime në lidhje me Organizatën Kara, lidhjet e saj…
Naruto zbulon historinë e Jigen në Boruto
Në botën e Narutos, ka më shumë të ligë sesa mund të mendoni. Kjo u transferua në Boruto: Naruto Next Generations menjëherë pasi vazhdimi filloi. Dhe tani, anime më në fund u ka dhënë fansave një update Jigen, udhëheqësin e…
Zbulohet forma e tmerrshme e Boruto
Më në fund pas një pritje të gjatë, Boruto: Naruto Next Generation prezanton formën berserk të Boruto Uzumaki në episodin më të fundit të serisë anime. Teksa Boruto: Naruto Next Generation është akoma në fazën e dytë të Kawaki arc,…
Ky cosplay nga Naruto është fiks si forma sage e Kabuto
Kabuto ishte një nga të ligët më të rëndësishëm për t'u shfaqur në ekskluzivitetin Naruto, duke qenë njeriu i djathtë i ninja gjarprit i njohur si Orochimaru, dhe një fans ka rishikuar pamjen më të tmerrshme të ninja mashtruese përmes…