Tag: nintendo switch sports

Nintendo Switch Sports zbulon një trailer të ri
Sot, Nintendo publikoi një trailer të ri përmbledhës për lojën e saj të ardhshme Nintendo Switch Sports. Ajo do të publikohet më 29 prill, loja sportive e krijuar nga Nintendo EPD po përpiqet të rimarrë magjinë e Wii Sports duke…
Nintendo krijon një linjë të re Wii Sports për Switch
Nintendo po rikthen disa nga lojërat e saj klasike Wii Sports në një lojë të re të quajtur Nintendo Switch Sports. Ju do të jeni në gjendje të luani tenis, bowling dhe chambara, si ajo që mund të mbani mend…