Tag: naruto

Ja pse Naruto po e mbron Kawaki në Boruto
Boruto: Naruto Next Generations ka prezantuar karakterin e Kawaki,  një djalë i fuqishëm i cili është i destinuar të jetë Sasuke me çdo kusht. Sidoqoftë, ardhja e Kawaki ka qenë një re e errët mbi Hidden Leaf, pasi ai ka…
Një antagonist i vjetër do të rikthehet në Boruto
SPOILER ALERT Seritë e fundit të Boruto: Naruto Next Generations kanë qenë padyshim disa nga më të mëdhatë deri më tani, me Naruto dhe Sasuke duke luftuar kundër Jiren dhe interpretimin e ri të Team 7 që përplaset kundër udhëheqësit…
Ky cosplay tregon një version femër të Jiraiya nga Naruto
Konsiderohet si vdekja më tragjike në ekskluzivitetin e Shonen deri më sot, shkatërrimi i Jiraiya duke luftuar kundër ish-studentit të tij Pain mbetet një nga momentet më tragjike në ekskluzivitetin Naruto të Masashi Kishimoto. Një fanse ka ringjallur Sennin legjendar…
Zbulohet forma e tmerrshme e Boruto
Më në fund pas një pritje të gjatë, Boruto: Naruto Next Generation prezanton formën berserk të Boruto Uzumaki në episodin më të fundit të serisë anime. Teksa Boruto: Naruto Next Generation është akoma në fazën e dytë të Kawaki arc,…
Sarada tregohet fantastike ne episodin e fundit të Boruto
Më në fund Boruto: Naruto Next Generations po i jep vëmendjen e duhur Sarada, vajza e Sasuke, nëpërmjet episodit të fundit të  kësaj serie. Momentalisht seria po kalon në fazën e Otsutsuki të Kawaki arc dhe një betejë e re…
Zbulohet forma finale e Boro dhe Boruto
Beteja midis Naruto, Sausuke dhe Jigen e vendosi ninjën më të fortë të fshatit Hidden Leaf në një situatë të tmerrshme, ku edhe forca e Hokage të Shtatë nuk ishte e mjaftueshme për të mposhtur udhëheqësin e Organizatës Kara. Me…
Promo e Borutos shfaq momentin më të keq për Naruton
Boruto: Naruto Next Generations është duke fshehur përgatitjet për skenën më emocionuese të Naruto Uzumaki në seri me sekuencën e saj më të re të hapjes! Anime ka filluar fazën tjetër të sagës më të madhe Kawaki, Otsutsuki Awakening, me…
Fortnite mund të sjellë anime në lojë
Fortnite ka marrë përsipër gjithçka, nga klasikët e filmave në ikonat e kulturës pop, dhe madje edhe sportet, por tani Epic po e drejton Battle Royale drejt diçkaje të re: bota e anime, dhe Demon Slayer, Dragonball Z dhe Naruto…
Shihni këtë cosplay të bukur të Kakashi nga Naruto
Ndërsa seria aktuale e Boruto: Naruto Next Generations është përqendruar në ninjat e fshatit Hidden Leaf duke marrë kolektivin e poshtër të njohur si Organizata Kara, një ninja ka munguar në procedurë pasi Kakashi i ka dorëzuar stafetën një brezi…
Naruto dhe Sasuke trondisin fansat me betejën më të madhe në Boruto
*SPOILER ALERT* Naruto Uzumaki dhe Sasuke Uchiha kanë kaluar shumë situata. Të dy ata janë bërë ikona anime falë të gjitha aventurave të tyre, dhe gjërat vetëm janë intensifikuar që kur u bënë të dy baba. Falë Boruto: Naruto Next…