Tag: nanosuit

Crysis Remastered Trilogy vjen në konsola dhe PC këtë vjeshtë
Bëhuni gati të vishni Nanosuit tuaj sepse Crysis po kthehet. Crytek ka njoftuar publikimin e Crysis Remastered Trilogy që vjen në PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch dhe PC këtë vjeshtë. Bundle, e optimizuar në partneritet me Saber Interactive, do…