fbpx

Tag: my hero academia

My Hero Academia tregon misionin sekret të Hawks
Season 5 i My Hero Academia nuk ka shumë që ka nisur dhe po merr vlerësime të miksuara nga fansat e kësaj serie. Gjatë premierës së kësaj anime u shfaq edhe Hawks për të cilin janë zbuluar disa të dhëna…
My Hero Academia Season 5 konfirmon rendin e episodeve të reja
My Hero Academia ka konfirmuar rendin e episodeve për Season 5! Anime-ja më në fund u kthye për sezonin e saj të pestë dhe me këtë vjen një festim i përvjetorit. Faqja zyrtare e My Hero Academia ka filluar të zbulojë informacione…
My Hero Academia Movie 3 zbulon kostume të reja
My Hero Academia ka treguar pamjet më të mirë deri tani të kostumeve të reja që vijnë në filmin e tretë, World Heroes’ Mission. Së pari bënë tease përmes tre posterave misterioze për Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo dhe Shoto Todoroki, por shpejt u konfirmua se këto…
Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon pranvere
Lista e gjerë e anime-ve të pranverës 2021 është e mbushur me publikime të shumëpritura! Këtu përfshihen seri të preferuara nga fansat si My Hero Academia dhe sezoni i fundit i Fruits Basket, si dhe seri të sapo lançuara, si Godzilla Singular Point, reboot-i i Shaman King dhe To Your Eternity. Këtu do i…
Tani mund të përdorni imazhe nga My Hero Academia si sfond në Zoom
Sezoni 5 i My Hero Academia do të dalë në fund të kësaj jave dhe duket sikur seria po shfrytëzon rastin për t'u dhënë diçka të veçantë fansave përmes Zoom. Gjatë kësaj periudhe të pandemisë së COVID-19 mbi 300 milion…
My Hero Academia është drejt fundit
My Hero Academia është një nga anime dhe manga e cila ka fansa pothuajse kudo në botë dhe që vazhdon e rritet dita ditës. Së fundmi një informacion i ri mbi këtë seri na ka lënë të mendojmë që fundi…
My Hero Academia zbulon formën e re e quirk të Deku (Spoilers)
Mesa duket Iziku Midoriya ka zbuluar së fundmi një formë të re të quirk të tij Seria e manga së My Hero Academia vazhdon me përballjet e saj plot aksion dhe ngjarje të papritura. Së fundmi gjatë një përballje me…
Krijuesi i My Hero Academia hedh shenja drejt një projekti të ri
Disa shenja të hedhura nga Kōhei Horikoshi i cili është krijuesi i My Hero Academia tregojnë se një projekt i ri do të vijë së shpejti Së fundmi krijuesi i My Hero Academia, Kōhei Horikoshi, ka hedhur shenja drejt një…
Cili është momenti më i shumëpritur gjatë sezonit të pestë të My Hero Academia?
Duke pritur për sezonin e ri fansat kanë zgjedhur momentin më të shumëpritur Sezoni i pestë është akoma duke u punuar dhe është planifikuar për t’u transmetuar gjatë muajit prill të vitit të ardhshëm. Fansat të cilët mezi po e…
Sezoni i ardhshëm i My Hero Academia do të sjellë shumë ndryshime
Trailer-i i ri na tregon shumë detaje rreth sezonit të pestë të My Hero Academia My Hero Academia nxori së fundmi trailer-in e parë për sezonin e pestë të serisë dhe iu ka treguar fansave disa nga heronjtë që do…