Tag: Momo

One Piece zbulon kërkesën e Luffy për Yamato
One Piece zbuloi kërkesën befasuese dhe të rëndësishme të Luffy për Yamato me kapitullin më të ri të serisë manga origjinale të Eiichiro Oda! Akti i tretë i arc të Wano Country ka arritur kulmin, pasi betejat e fundit të…
Cliffhanger i One Piece shfaq formën e rritur të Momos
SPOILER ALERT One Piece ka arritur një hap më tej me arc e tij të vazhdueshëm dhe Lufta për Wano po bëhet akoma më intensive. Ndërsa Luffy përgatitet të përballet përsëri me Kaido, të gjitha Straw Hats po bëjnë punën…