Leaks sugjerojnë ardhjen e Thor në Fortnite
Leaks-at e fundit e bëra në lojë kanë sugjeruar se crossover-i i ardhshëm i Fortnite do të fokusohet në Thor. Një tjetër personazh i Marvel që thjesht i futet Fortnite, sepse pse jo. Në këtë pikë mund të presim gjithçka.…
Thor: Love and Thunder do të nisë xhirimet në fillim të 2021
Vazhdimi i Thor: Ragnarok do të vijë në 2022. Raportohet se Thor: Love and Thunder do të fillojë xhirimet në pak muaj. Kjo sipas protagonistes Natalie Portman. Portman tha në një intervistë përmes Instagram live se: "do të xhirojnë në…
Spider-Man: Miles Morales do të luhet në 4K, 60 fps në PS5
Insomniac konfirmon "Performance Mode" për spinoff-in e Spider-Man Spider-Man: Miles Morales do të luhet në rezolucion 4K dhe në 60 FPS në PlayStation 5, tha zhvilluesi, Insomniac Games në Twitter, falë një "Performance Mode" opsionale. Marvel's Spider-Man funksiononte me 30…
Ky leak sugjeron se Captain America është skini i ardhshëm në Fortnite
Fortnite ka futur Deadpool dhe Aquaman në lojë gjatë Chapter 2 deri më tani. Tani duket se edhe Captain America i Marvel do të jetë heroi i ardhshëm që do i bashkohet battle royale-it të Epic Games. Kjo duket të…
The Falcon and The Winter Soldier është pranë fundit të xhirimeve
Anthonie Mackie na ka update-uar me ecurinë e serive. Shkurtin që lamë pas, Marvel Studios na dha pamjet e para të ecurisë së serialit të ri të MCU, që do të transmetohet në Disney+, The Falcon and the Winter Soldier.…
Kjo teori e Marvel është fiks ajo që duam të shohim nga WandaVision
WandaVision është një nga projektet më misterioze të fazës së 4 të Marvel. Trailerat e parë dhe arti konceptual që kemi parë duket të tregojë Wanda teksa përballet me humbjen e Vision duke jetuar në botën e saj të ëndrrave.…
Kjo teori e Avengers 5 nxjerr Hulk si antagonistin e ardhshëm
Me Avengers: Endgame që duket sikur doli përpara një shekulli, fansat e Marvel po shpresojnë për lajme mbi një tjetër film me bashkimin e superheronjve. Fatkeqësisht deri më tani Marvel Phase 4 po i mungon një tjetër film i Avengers,…
Shkrimtarët e Infinity War tregojnë një skenë ku Doctor Strange vesh kostumin e Iron Man
Avengers: Infinity War është një film i paketuar me disa nga momentet më epike që fansat kanë parë përgjatë filmave të MCU, ndaj nuk është e çuditshme të zbulosh që njerëzit që janë në krye të këtye skenave, kishin më shumë…
Avengers: Endgame është filmi me fitimet më të mëdha në histori
Robert Downey Jr. mendohet të ketë marrë $55 milionë për rolin e tij si Iron Man. Avengers: Endgame është filmi me suksesin më të lartë komerçal të të gjitha kohërave, me $2.79 miliardë në box office. Filmi ishte tmerrësisht i…
Fansat e Marvel argumentojnë cilët personazhe duan që të rikthehen
Fansat e MCU po ndajnë zgjedhjet e tyre për personazhet që ata dëshirojnë të shohin kthimin në ekskluzivitet. Tani, ka shumë emra për të zgjedhur, por në postimin në Twitter që e filloi këtë diskutim të zgjatur, u shfaq Aaron…