Tag: luffy

One Piece: Red zbulon trailer e parë dhe plot detaje
Filmi më i ri One Piece: Red ka sjellur një trailer e parë të këtij filmi anime dhe duke na dhënë detaje të reja mbi çfarë duhet të presim nga ky film. Gjithashtu në të gjejmë plot karaktere ekzistente në…
Anime One Piece do të vazhdojë të qëndrojë në një pauzë
Toei Animation njofton se disa nga animet e saj më të mëdha, duke përfshirë One Piece dhe Digimon, do të zgjasin ndërprerjet e tyre pasi studioja është bërë hacked. Toei Animation ka prodhuar One Piece që nga viti 1999 dhe…
One Piece zbulon një lojë Card Game
Është shpallur një lojë zyrtare card game e One Piece, me personazhe nga e gjithë historia e gjatë e animes. Si pjesë e 25 vjetorit të One Piece, Bandai njoftoi një lojë zyrtare card game të One Piece, e cila…
One Piece | Luffy do të marrë një transformim të ri?!
One Piece ka shumë në të ardhmen e tij, dhe kjo falë sagës Wano.Në fund të fundit, lufta për kombin ishull është ende duke vazhduar, dhe Kaido ende nuk është mposhtur. Luffy nuk po heq dorë nga ëndrra e tij…
Këto janë manga më të shitura gjatë viteve të fundit
Me avancimin e internetit, shitjet e mangave kanë qenë në gjendje të rriten ndjeshëm pasi tregjet e reja janë në gjendje të zhyten në disa nga seritë më të mëdha në mënyra që nuk mund t'i bënin më parë. Tani,…
One Piece: Red jep datën e publikimit
One Piece: Red ka zbuluar një update të ri të datës së publikimit për të gjithë fansat jashtë Japonisë që shpresojnë të shohin edhe filmin e ri! Anime e One Piece kohët e fundit festoi një arritje të madhe me…
One Piece jep update rreth rrezikut më të fundit në Wano
One Piece aktualisht po vazhdon historinë e War For Wano Arc, duke vënë luftëtarët e rezistencës dhe Straw Hat Pirates kundër Kaido dhe Beast Pirates, dhe me kaq shumë beteja që po zhvillohen, duket se një kërcënim që bie jashtë…
One Piece zbulon kërkesën e Luffy për Yamato
One Piece zbuloi kërkesën befasuese dhe të rëndësishme të Luffy për Yamato me kapitullin më të ri të serisë manga origjinale të Eiichiro Oda! Akti i tretë i arc të Wano Country ka arritur kulmin, pasi betejat e fundit të…
One Piece demaskon plotësisht Yamaton
SPOILER ALERT One Piece ka demaskuar përfundimisht dhe plotësisht djalin e Kaidos, Yamaton në episodin më të ri të serialit. Yamato ka qenë një nga personazhet kryesorë në manga që kur u prezantuan për herë të parë vonë në aktin…
One Piece prezanton formën e plotë të Dragoit të Momos
SPOILER ALERT One Piece prezantoi formën e plotë të Dragoit të Momonosuke Kozuki me kapitullin më të ri të serisë! Ndërsa arc i Wano Country ka qenë veçanërisht i rëndësishëm për të ardhmen potenciale të Pirate King të Luffy dhe…