Një exploit i League ju lejon të bëni spam item actives pafund
Mesaduket items-at e reja kanë filluar të shfaqin shumë probleme kohët e fundit Duket se Riot aksidentalisht ka shtuar një version të vetëm të items në URF League në fillimet e para-sezonit. Ky shfrytëzim i zbuluar rishtas, i cili lejon…
MrBeast konfirmon se ekipi i Beast Gaming për LoL “po ndodh”
Vetëm disa ditë pasi postoi në Twitter se si ai dëshiron të posedojë përfundimisht ekipin e tij të League of Legends, content creator-i, Jimmy "MrBeast" Donaldson ka zbuluar se ai mund të ketë diçka tashmë në zhvillim. Në një stream…
Lucian ishte kampioni me një ban rate prej 78.9 përqind
Nidalee dhe Twisted Fate dolën në vendin e dytë dhe të tretë Kampionati Botëror i League of Legends 2020 ka mbaruar dhe statistikat kanë dalur. Lucian u dallua si zgjedhja më e ndaluar e turneut. Gjuajtësi tradicional shkaktoi rrënim në…
Një bug në League of Legends bën që ultimate i Seraphine të jetë i padukshem
Nje bug bën që ultimate i Seraphine të bëhet i padukshëm Seraphine mund të jetë kampionia më e re në League of Legends, por kjo nuk do të thotë që ajo nuk erdhi me disa të meta të vetat, duke…
Udhëzues se si të luani Seraphine në League of Legends
Cdo gjë që ju nevoitet për të zotëruar Seraphine: build-et më të mira, runes dhe këshillat Seraphine është gati të godasë Summoner's Rift në League Patch 10.22! Nëse po kërkoni të merrni këngëtaren e Piltovan, ne ju kemi mbuluar, me…
Riot Games shfaq buff-et që Ornn do të marrë në League 2021 preseason
Një zhvillues i Riot Games shfaq buff-et para-sezonalë të League of Legends 2021 për aftësinë pasive të Ornn's Masterwork Ndërsa ka 150 kampionë unikë në League of Legends, Ornn mund të jetë një nga personazhet e prekur më shumë nga…
Këto janë ndryshimet që sjell League Patch 10.22
Disa kampionë duhet të ngrihen ndërsa të tjerët bien Patch-i i fundit i sezonit aktual, 10.22, synon të ekuilibrojë edhe disa gurë në atë që duket të jetë një nga sezonet më të qëndrueshme të League of Legends që kemi…
Gjithçka që duhet të dini rreth Sezonin 11 League patch 10.23
League patch 10.23 sezonin 11 po afron dhe Riot ka njoftuar se ndryshime të mëdha po vijnë Update i sezonit 11 të League of Legends, i cili pritet të përfshijë një riparim të madh të items, është afër LoL patch…
Supergrupi i League of Legends, K/DA bën debutimin e tyre me një EP më 6 nëntor
Riot njoftoi full tracklist dhe collaborator lineup se fundmi Riot Games shënoi një hit surprizë në vitin 2018 me Pop / Stars, një këngë K-Pop e lëshuar nga League of Legends pretend supergroup K/DA. Sot ajo zbuloi bashkëpunëtorët e fundit…
League Patch 10.22 do të sjell Seraphine dhe Annie rework
Ndrryshime të mëdha do të vijn këtë patch Riot Games ka zbuluar një tjetër patch të madh në League of Legends që vjen në fund të këtij cikli PBE, me një rework të Annie-et dhe lëshimin e Seraphine që kryeson…