fbpx
Ninja shpjegon pse esports do të jetë pjesë e Lojërave Olimpike
"Është thjesht çështje kohe..." Ninja është momentalisht në një nga vitet më të mira të jetës së tij. Ja ka dalë me sukses të kalojë nga një platformë gjigande streaming në tjetrën. Ka shpallur marrëveshjen e tij me Adidas dhe…