Tag: lojera falas

Far Cry 5 është falas për tu luajtur tani
Si gjithmonë, Ubisoft sjell shpesh një nga lojërat e saj për t’u luajtur falas për një periudhë ta caktuar kohore dhe loja më e fundit është Far Cry 5 të cilën keni mundësi ta luani këtë fundjavë. Far Cry 5…
Nxitoni të merrni falas lojën Postal
Iu ka marrë malli për ndonjë lojë të vjetër shooter, aksion dhe në të njëjtën kohë edhe horror? Atëherë Postal është loja e duhur për ju. Postal është një lojë e zhanrit shoot’em up ku do t’iu duhet të përballeni…
Nxitoni të merrni Lure of the Temptress falas
Nuk keni ndonjë lojë që të luani dhe po kërkoni ndonjë lojë aventurë? Hidhini një sy Lure of the Temptress të cilën mund ta gjeni falas. Lure of the Temptress sjell një aventurë të vecantë nga krijuesit e serisë Broken…
Nxitoni të merrni Stargunner falas
Iu ka marrë malli për ndonjë lojë e cila të jetë e zhanrit arcade, shooter dhe të ketë në të edhe sci-fi. Nëse po atëherë nxitoni të merrni falas Stargunner. E vendosur në një të ardhme të largët, një luftë…
Nëse jeni fan i lojërave simulation dhe economic, OpenTTD është loja e duhur për ju
Lojërat simulation dhe economic nuk janë lojëra tepër të njohura në komunitetin e gaming por të cilat kanë fansa të dedikuar. Nëse jeni fans i këtyre zhanreve, atëherë nxitoni të merrni OpenTTD të cilën mund ta gjeni falas. OpenTTD është…
Nxitoni të merrni falas Sang-Froid: Tales of Werewolves
Lojërat me werewolves nuk janë të shumta dhe shumë të njohura në komunitetin e gaming por Sang-Froid: Tales of Werewolves do t’iu sjellë një aventurë unike që nuk besoj se mund ta keni hasur më përpara. Dhe pjesa më e…
Nxitoni të merrni falas Flight of the Amazon Queen
Flight of the Amazon Queen iu sjellë një aventurë ndryshe të mbushur plot me aksion dhe komedi ku do t’iu duhet që të zgjidhni shpëtoni një aktore të rëndësishme. Flight of the Amazon Queen iu tregon ngjarjet e Joe King…
Bio Menace mund ta gjeni tashmë falas
Bio Menace është një lojë e zhanrit shooter, action dhe sci-fi e cila sjellë beteja kundër përbindëshave të ndryshëm të cilët kanë si qëllim pushtimin e planetit Tokë. Loja në fjalë tregon ngjarjet e agjentit sekret Snake Logan i cili…
Nxitoni të merrni Ascendant falas
Ascendant është një lojë e zhanrit action, adventure, beat ‘em up e cila iu sjell aventura, sfida të ndryshme dhe një botë e cila ndryshon sa herë që ju luani. Ascendant sjell elementë unik dhe modern në një botë e…
Kjo është loja e duhur falas anime singleplayer dhe MMORPG për ju
Nëse jeni në kërkim të lojërave të stilit anime dhe që iu ofron shumë dyluftim, atëherë SoulWorker është loja ideale për ju të cilën duhet ta luani. SoulWorker zhvillohet në një botë të mbushur plot me përbindësha kundër të cilëve…