Tag: lojë falas

Nxitoni të merrni Tell Me Why e cila është falas
DONTNOD Entertainment njihet për lojërat e saj si Life is Strange, Remember Me, Vampyr dhe Tell Me Why. Së fundmi lojën e tyre më të fundit, Tell Me Why, mund ta gjeni falas për ta mbajtur përgjithmonë. Tell Me Why…
Bethesda sjell një nga lojërat falas të Epic këtë javë
Një javë e re nënkupton një set të ri lojërash falas nga Epic Games Store. Duket se Epic po ndërton hype-in për Spring Showcase që do të fillojë këtë javë, pasi këtë rradhë do të marrim një lojë AAA që…