fbpx
eFootball PES 2020 Review
Mbreti u rikthye! 2020 është një vit gjigand për Pro Evolution Soccer. Loja ka ndryshuar emrin e saj në eFootball Pro Evolution Soccer 2020, duke theksuar aspektin esports që sa vjen dhe rritet me hapa të shpejtë, ndërkohë që bashkëpunimet…
Konami jep myClub coins falas pas ngatërresës së lineup-eve në PES 2020
Aaron Ramsey akoma te Arsenali? Pro Evolution Soccer 2020 e Konami kishte disa lineup-e jo korrekte në lançimin e saj. Kjo gjë e shkaktoi kompaninë që të shpërndante myClub coins falas si kompensim për incidentin. Nëse e keni blerë lojën,…
River Plate është skuadra e rradhës që bëhet ekskluzive për PES 2020
Në FIFA 20 ajo do të njihet me emrin Núñez FC PES 2020 vazhdon të fitojë ekskluzivitetin e shumë më shumë skuadrave të tjera. Më e fundit që i është bashkuar listës së Pro Evolution Soccer 2020 të Konami, është…
Janë publikuar sot demoja dhe kopertina e PES 2020
Messi, Gnabry, Pjanic dhe McTominay janë yjet e kopertinës për këtë vit. Teksa një sezon i ri futbolli afreohet, dy skuadra janë ato që do të përballen me njëra-tjetrën në betejën e simulatorit më të mirë të futbollit. Këtë vit…
Konami: “Ishte vendimi i Sony për të hequr PES 2019 nga PS Plus”
Konami ka thënë se vendimi për të hequr Pro Evolution Soccer 2019 nga lojërat e korrikut për PS Plus ishte plotësisht i Sony. PES 2019 u prezantua fillimisht si një nga dy lojërat falas, por papritur Detroit: Become Human i…
Çfarë duhet të dini për Data Pack 5 Update të PES 2019
Konami ka sjellë një tjetër Data Pack Update për PES 2019. Ky patch, që për momentin është i disponueshëm në PS4, Xbox One dhe PC, ka ndryshime në grafikë dhe shton fytyra të reja në koleksionin e lojtarëve. Te lojtarët…
Konami po ndërton një kullë në Tokio kushtuar Esports
Konami, të cilin ju mund të mbani mend si krijuesin e serisë MetalGear Solid, po ndërton një kullë në Tokio që do të shërbejë si një qendër multi-funksionale esports. Ndërtesa 12-katëshe po ndërtohet distriktin Ginza të Tokios. Raportohet se kulla…
Konami ka kthyer PES 2018 mobile në PES 2019 mobile
Konami ka update-uar PES 2018 mobile në PES 2019 mobile Loja e re përfshin local match mode, local league mode, friend match mode (për të luajtur kundër një prej miqve tuaj) dhe online match mode. Loja online ka liçensë zyrtare…
Geoff Keighley do të ndihmojë Kanye West të takojë Hideo Kojima
Hideo Kojima ndodhet në New York. Kanye West gjithashtu ndodhet në New York. Kanye ka dëshirë të takojë Hideo-n. Prezantuesi i Game Awards, Geoff Keighley thotë se do ta bëjë këtë të mundur. WOW! "Dëgjova se Hideo Kojima ndodhet në…
Pro Evolution Soccer 2019 Lite mund të shkarkohet falas në Steam tani
Konami ka lançuar një version falas të Pro Evolution Soccer që quajtur PES 2019 Lite. Loja është falas për tu shkarkuar në Steam që tani. Eksperienca maksimale që mund të merrni nga ky rast prapë mbetet në PES 2019, por…