fbpx

Tag: kara arc

Boruto ngacmon fansat me këtë teaser për të ardhmen e Kara
Anime-ja Boruto: Naruto Next Generations aktualisht po ndjek ngjarjet e Vessel Arc. Deri më tani, Team 7 është prezantuar me ninja-n misteriozë të njohur si Kawaki, por historia e manga-s aktualisht ndodhet shumë përpara ngjarjeve aktuale të serisë anime dhe…
Boruto: Naruto Next Generation zbulon ending theme e re
Ending theme i ri na jep një pamje ndryshe dhe disa detaje të reja Boruto: Naruto Next Generation ka debutuar së fundmi me një ending theme të re në episodin e fundit të saj. Anime momentalisht është akoma në arc.…
Boruto sjell detaje për gjendjen kritike të Mitsuki
Episodi i 167 sjell detaje rreth skuadrës së Boruto dhe anëtarëve të Kara Boruto: Naruto Next Generations është tashme në arc. e Kara dhe Boruto dhe Sarada patën përballjen e tyre të parë kundër anëtareve të Kara. Nga kjo përballje…
Boruto zbulon detaje të reja rreth Ending Theme
Arc i Kara sjell detaje të reja rreth Boruto dhe më shumë Mesa duket një këngë e re do të prezantohet së shpejti në Boruto: Naruto Next Generations. Edicioni i fundit i Weekly Shonen Jump konfirmoi këtë lajm gjatë kësaj…