Tag: Just Die Already

Epic zbulon lojërat e reja falas për PC
Epic Games Store ka zbuluar lojërat e reja falas. Këtë javë, ju mund të merrni lojën co-op, Riverbond, dhe si gjithmonë, Epic ka zbuluar edhe çmimet falas të javës së ardhshme. Just Die Already është një Battle Royale e mbushur…
Këto janë lojërat më të reja në Nintendo eShop
Nintendo sjell edhe këtë javë një shumëllojshmëri të madhe lojërash të reja nga zhanre të ndryshëm dhe gjithashtu në ulje në dyqanin e saj online, Nintendo eShop. Knockout City Bashkohuni me miqtë tuaj në lojën më të fundit nga Electronic…