Zbulohet zyrtarisht Lillia, kampionia e re e League of Legends
Lillia është një jungler që do të vijë në Patch 10.15 Riot ka zbuluar kampionen e re të League of Legends, një drenushë e quajtur Lillia. Aftësitë e kampiones duken të fokusuara tek natyra, pasi ato përdorin të gjitha fuqitë…
Riot hedh shenja drejt kampionëve të rinj në League of Legends
Në lojë do të vijnë një jungler, një assassin dhe një marksman Riot publikoi sot një Champion Roadmap të ri, ku foli më në detaj rreth ndryshimeve që pritet të vijnë për kampionët e League of Legends. Tani që rework-et…
Par’Xzi mund të jetë kampioni i ardhshëm i League of Legends
Ai është një përzierje midis Kha'Zix dhe Ivern Nëse besojmë zërat e fundit që kanë qarkulluar, Par'Xzi mund të jetë kampioni i ardhshëm që do të shtohet në listën e kampionëve të League of Legends. Sipas një postimi të fshirë…