Tag: jedi

Dalin traileri dhe data e debutimit të Star Wars: Andor
Star Wars: Andor tani ka publikuar trailerin e parë të plotë, dhe kjo nuk është e gjitha. Përveçse na jep një pamje krejt të re në serial, tani dimë edhe pak më shumë për planet e publikimit të shfaqjes. Fillimisht,…
Obi-Wan Kenobi na surprizon me trailer e parë
Traileri i parë i Obi-Wan Kenobi është publikuar zyrtarisht. Pas vitesh thashetheme të pafundme, rikthimi i shumëpritur i Ewan McGregor si Jedi u konfirmua në vitin 2019. Në një moment, ideja ishte të bëhej një film spinoff për Obi-Wan, por…