Tag: Izuku

My Hero Academia cliffhanger shfaq izolimin e All Might
SPOILER ALERT Kapitulli më i ri i mangës së Kohei Horikoshi My Hero Academia tregon rreth izolimit të All Might. Akti Përfundimtar i serisë ka qenë mjaft transformues për Izuku Midoriya pasi ai mori përsipër barrën e plotë të fuqisë…
Cliffhanger i My Hero Academia shfaq heronjtë e vërtetë
SPOILER ALERT E gjithë historia e My Hero Academia bazohet në një premisë që prezantohet nga zëdhënësi i protagonistit të serive Izuku Midoriya gjatë titujve fillestarë të shfaqjes. Sipas Midoriya, i gjithë seriali My Hero Academia është me të vërtetë…
My Hero Academia zbulon rrezikun që sjell All Might
My Hero Academia shpjegoi rrezikun e vërtetë të All Might për Izuku Midoriya me kapitullin më të ri të serisë! Arc final i serisë origjinale manga të Kohei Horikoshi tani është në aktivitet të plotë dhe me çdo kapitull të…
My Hero Academia tregon kostumin e ri të Stain
Ka pak kohë që kur fansat e kanë parë Stain, por i ligu është ende i preferuar nga fansat edhe pas mungesës së tij. Padyshim, kjo është arsyeja pse fansat e My Hero Academia u emocionuan kur manga solli sërish…
My Hero Academia debuton pamje nga episodi 101
My Hero Academia ka kaluar shumë me sezonin e pestë në vetëm një arc, por ka edhe më shumë për të treguar. Fansat po presin që shfaqja të trajtojë një nga arc e saj më të errët deri tani në…
My Hero Academia zbulon fatin e Izuku
My Hero Academia vazhdoi me publikimin  e një episodi këtë fundjavë, dhe fansat po ndjehen rebelë nga zbulimi i saj tronditës. Nëse nuk e dinit, azhurnimi i sezonit të fundit të pestë u përqëndrua tek Izuku pasi fuqia e tij…