Tag: Immortals Fenyx Rising

Ubisoft sjell ulje në lojërat e saj të fundit
Pranvera ka ardhur dhe Ubisoft ka sjellë ulje në shumë prej produkteve të saj duke përshirë këtu edhe shumë prej lojërave të saj të fundit. Ndër lojërat kryesore që Ubisoft ka lançuar së fundmi dhe që mund ta gjeni me…
DLC e dytë Immortals Fenyx Rising Myths of the Eastern Realm është live tashmë
DLC-ja e dytë e Immortals Fenyx Rising është live tashmë. Myths of the Eastern Realm prezantojnë Ku si një hero të ri në një histori "bazuar lirshëm në një mit të njohur si 'Nuwa Mends the Qieells'". Mikel Reparaz i…
Zbulohet data e lançimit të Immortals: Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm
Data e lançimit të The Immortals: Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm DLC është zbuluar, dhe nuk do t’iu duhet të presni gjatë për të filluar aventurën përmes një mitologji krejt të re. Pjesa e dytë e DLC…
Immortals Fenyx Rising crossover DLC, Fenyx’s Quest, vjen në UNO
Së fundmi, Ubisoft njoftoi se Fenyx’s Quest, DLC-ja më e re për lojën e njohur UNO, është tani në dispozicion. Frymëzuar nga Immortals Fenyx Rising, një IP e re emocionuese që paraqet gjysmëperëndinë me krahë, Fenyx, në një përpjekje për…
DLC-ja ‘A New God’ e Immortals Fenyx Rising është tani live
Immortals Fenyx Rising: A New God DLC ka dalë tani, së bashku me një demo falas të cilën shumë lojtarët mund të dëshirojnë ta provojnë Paketa e parë DLC për lojën mitologjike aksion është në dispozicion për 14,99 dollarë ose…
Gjëra falas në AC Valhalla & lojëra të tjera Ubisoft gjatë javës
Ndërsa Krishtlindjet po afrohen, Ubisoft ka vendosur të jetë bujare për pushimet, duke lëshuar artikuj falas për lojërat e tyre si Assassin's Creed Valhalla. Kjo nuk është ngjarja e vetme që Ubisoft po feston. Ubisoft Connect po feston gjithashtu fundin…
Immortals Fenyx Rising Review
Immortals Fenyx Rising e quajtur në fillim Gods and Monsters është loja më e fundit open-world nga Ubisoft. Ndoshta për shumë prej jush mund të mos e keni dëgjuar më përpara dhe mund të pyesni veten se çfarë është kjo…
Gods & Monsters do të vijë si Immortals Fenyx Rising
Immortals Fenyx Rising është loja më e re open-world e Ubisoft me Meduza, Zota Grek dhe Kimera Loja e quajtur më përpara Gods & Monsters dhe tani e quajtur Immortals Fenyx Rising na tregoi gjatë Ubisoft Forward një trailer të…