Tag: henry cavill

Henry Cavill përgjigjet nëse do të luante James Bond
Me Daniel Craig i cili nuk do të jetë më aktori klasik i James Bond tashmë përgjithmonë në No Time To Die, biseda është kthyer edhe një herë për atë se kush mund të marrë përsipër këtë rol ikonik. Nuk…
Henry Cavill po fiton shuma të mëdha parash nga “The Witcher”
Ndoshta nuk do të habiteni kur të mësoni se aktori i suksesshëm Henry Cavill paguhet shumë para nga Netflix për të luajtur Geralt Of Rivia në The Witcher. Por a keni menduar ndonjëherë sa saktësisht? Ndoshta jeni person që nuk…
Sezoni i dytë i The Witcher do të shfaqet javës tjetër
Me E3 2021 që po afron, vëmendje e madhe e lojtarëve është për njoftime të reja, azhurnime të pajisjeve dhe ndoshta edhe disa marifete të reja mjaft emocionuese. Por qershori nuk ka të bëjë vetëm me katër ditët të E3,…
Henry Cavill mund të marrë një rol në serialin e Star Wars
Qetësoni të gjithë,ne e dimë që kjo është shumë emocionuese për të gjithë ne, por ne duhet të qëndrojmë të qetë. Duket sikur Henry Cavill është gati të marrë një rol në një seri të ardhshme Disney Plus Star Wars.…
Xhirimet e Season 2 të The Witcher kanë përfunduar
Bazuar në serinë e librave me të njëjtin emër nga autori polak Andrzej Sapkowski, The Witcher u shfaq premierë në Netflix në 2019. Me protagonist Henry Cavill si Geralt i Rivia, sezoni i parë u prit mirë nga admiruesit dhe…
Henry Cavill po hedh shenja drejt një projekti të Mass Effect dhe internetit po i ikën truri
Heroi dhe idhulli ynë nga Man of Steel dhe The Witcher, ka hedhur shenja drejt një projekti sekret të Mass Effect. Kjo gjë e ka çmendur plotësisht internetin. Sezoni i dytë i The Witcher ka vuajtur nga vonesa të shumta…
Henry Cavill është dëmtuar gjatë xhirimeve të The Witcher 2
I gjithë orari i xhirimeve duhet rregulluar nga e para. Produksioni i sezoni të dytë të The Witcher është vonuar sërish. Këtë rradhë sepse protagonisti i saj Henry Cavill është dëmtuar. Raportohet se 37-vjeçari është dëmtuar gjatë xhirimit. Dëmtimi është…
Pse Henry Cavill duhet të luajë Arthas në Warcraft 2
Henry Cavill do të ishte një Arthas i përkryer në filmin e ri të përfolur të Blizzard, Warcraft 2. Mbi të gjitha pasi aktori e vërtetoi veten si një Geralt perfekt në The Witcher të Netflix. Filmi origjinal i Warcraft…
Henry Cavill do të luajë 007 ndonjë ditë
po ja ishalla.. Në 2005 Henry Cavill bëri audicion për rolin e James Bond, por nuk ja doli ta fitonte rolin. Aktori vijoi të bëhej i famshëm me rolin e Superman dhe së fundmi me atë të Geralt of Rivia…
Jason Momoa përflitet si protagonisti i prequel-it të The Witcher
Pas suksesit të sezonit të parë të The Witcher, Netflix përflitet të ketë në mendje Jason Momoa si protagonist të prequel-it të tij, Blood Origins. Daniel Richtman, një burim i brendshëm i industrisë ka deklaruar më parë se Netflix është…