fbpx
George RR Martin jep disa detaje mbi Spin-Off-in e Game of Thrones
George RR Martin ka bërë një pauzë të vogël nga të shkruarit The Winds of Winter, librin e rradhës pas A Song of Ice and Fire, për të diskutuar spin-off-in e ardhshëm të Game of Thrones, që do të prodhohet…
Ky është traileri i episodit të FUNDIT të Game of Thrones !!!
Game of Thrones është në prag të fundit dhe të gjithë fansat që kanë ndjekur serialin që në fillimet e tij, duhet të ndjehen shumë nostalgjikë në këto momente. Episodi i parafundit u transmetua sot në mëngjes dhe jam e…
Episodi i rradhës i Game of Thrones do të jetë më i gjati i serisë
Beteja e madhe na pret! Episodi i ardhshëm i Game of Thrones do të jetë më i gjati ndonjëherë për serinë e mirëvlerësuar të HBO. Episodi i 3 i sezonit 8 do të zgjasë 82 minuta, 2 minuta më shumë…
Shikoni çfarë vjen në episodin e dytë të Game of Thrones në këtë trailer
HBO ka publikuar një trailer për episodin e dytë të sezonit të tetë të Game of Thrones, që do të vijë javën e ardhshme dhe duhet ta pranojmë, gjërat duken mjaft dramatike. Në trailer mund të dëgjojmë Daenerys të flasë…
Trailer-at e rinj të Game of Thrones na tregojnë më shumë mbi fundin
Gjithçka thuajse ka mbaruar Prilli ka ardhur, çka do të thotë se fillimi i fundit të Game of Thrones është afër. Si pjesë e sulmit të saj promocional për sezonin përfundimtar, HBO ka nxjerrë 2 video promocionale për sezonin 8…
Publikohet data e fillimit të xhirimeve e ”The Long Night”
Game of Thrones mund të përfundojë së shpejti, por prequel-i i tij ende nuk ka filluar ende. Seritë e ardhshme, mund të titullohen "The Long Night", është konfirmuar nga HBO se do të fillojë së shpejti filmimiet. Siç raportoi për…
Një stuhi akulli e ngjashme me GoT do të vijë nesër në Fortnite
Shtohen gjithmonë e më shumë ngjashmëritë me Game of Thrones. Për momentin kemi shumë gjëra që po ndodhin në Battle Royale Fortnite. Një tjetër bunker misterioz është shfaqur pranë Happy Hamlets, një sferë akulli thjesht po vërtitet në qiell dhe…
Game of Thrones:data e premierës së sezonit final dhe një trailer i ri
Mund të shohim një përmbledhje të vogël të serisë së parë Data e premierës së sezonit të tetë të Game of Thrones ka ardhur teksa HBO i zbuloi këto detaje përpara episodit të ri të serialit True Detective. Sezoni i fundit…
Game of Thrones do të vij me një spinoff së shpejti
HBO njoftoi të martën kastin e plotë dhe regjizorin për prequel-in e të parapëlqyer-it Game of Thrones - dhe Westeros duket më me diversitet se kurrë. Pjesa më e madhe e kastit janë femra duke filluar me regjizoren e kësaj…
Publikohen pesë sekonda nga sezoni i fundit i Game of Thrones
Kanë dal plot pesë sekonda nga sezoni i fundit i Game of Thrones dhe po, janë tensionuese. Daenerys më në fund vjen në Winterfell me Jon-in në krah dhe mund të dallojmë qartazi tensionin midis saj dhe Sansës . Klipi…