Tag: hashira

Demon Slayer | Cilët karaktere meritojnë një Spin-Off
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba ka mbaruar shfaqjen e saj (të paktën mangën), por ka kaq shumë hapësirë që seriali të zgjerohet në një univers të tërë tregimesh. Një premisë që shumë fansa të Demon Slayer dëshirojnë ta shohin është…
Si do të ishin Hashira e Demon Slayer si Upper Moons
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ka përfunduar sezonin e dytë, por fansat janë ende të emocionuar. Ndërsa presim update në sezonin e tretë, përdoruesit e rrjetit po e mbajnë gjallë shkëndijën me të gjitha llojet e projekteve nga cosplays tek…
Demon Slayer | Cili Hashira është më i fuqishmi?
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba është anime më e suksesshme e debutuar në dekadën e fundit. Historia fantastike e mbylli sezonin e dytë këtë vit me komente të mira. Në fund të fundit, fansat janë të etur për të parë…
Fansat e Demon Slayer ishin të emocionuar të shihnin Rengoku përsëri në sezonin 2
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba është kthyer, dhe është më mirë se kurrë. Anime e suksesshme ka bërë një rrugë të gjatë që kur sezoni i saj i parë doli drejtpërdrejt, dhe rikthimi i saj gjatë javës la miliona fansa…