Update javor në GTA online sjell dyfish shpërblime dhe ulje
Nëse jeni keq për para ose dëshironi të blini diçka në GTA Online, kjo është java e duhur Si çdo javë, Rockstar sjell ndryshime në lojën e saj më të suksesshme, GTA Online, dhe kësaj radhe Rockstar ka zbuluar se…
5 arsye pse duhet të luani GTA Online në 2021
Pse GTA Online është një ndër lojërat që duhet të luani në vitin 2021 GTA Online ka qenë një ndër lojërat online multiplayer më të pëlqyera dhe më popullore që prej lançimit të tij gjatë vitit 2013 bashkë me Grand…
Ky leaker i Rockstar pret të gjitha shpresat për GTA 6
Një ish burim i brendshëm i Rockstar ka fikur të gjitha spekulimet për mundësinë e ardhjes së GTA 6 së shpejti. Kjo mes thashethemeve të vazhdueshme se zhvilluesit mund të jenë duke punuar me diçka. Disa fansa shpresuan se 2020…
Kode për GTA 5: Cheat Codes për Armë, makina, superfuqi dhe më shumë
GTA 5 sjell mënyra për t’ua bërë lojën më argëtuese dhe më të thjeshtë me anë të cheat codes. Këtu keni disa kode për GTA 5 GTA 5 po bën më shumë se shtatë vite që ka dalë në treg…
GTA 6: Rockstar flet për planet e lojërave Single-Player
Zhvilluesit e Rockstar kanë konfirmuar se po përpiqen të fokusohen në "elemente single-player" në lojëra si Grand Theft Auto, teksa lojtarët po presin për hyrjen e ardhshme të kësaj serie. Pas lançimit të Cayo Perico në GTA Onine, zhvilluesit e…
Lajme për lançimin e GTA 6 vijnë teksa Rockstar përgatitet për update-n e madh të GTA Online
Data e lançimit të GTA 6 do të jetë një nga njoftimet më të mëdha të next-gen, nëse loja vjen brenda gjeneratës së ardhshme ghhaa. Gjithsesi, ajo nuk ka për të dalë derisa të zbulojmë më shumë për projektin e…
Harta e GTA 6 mendohet të jetë gjetur në një Strip Club të GTA 5
Një fans i mprehtë i GTA V duket të ketë hasur një të dhënë që mund të sugjerojë diçka drejt lojës së ardhshme të serive. Më herët gjatë këtij muaji, një leak për hartën e GTA 6 filloi të qarkullonte…
5 lojëra që mund të luani para se të dalë GTA 6
Ka kaluar kaq shumë kohë që jemi në pritje të GTA 6, sa në këtë pikë është më mirë të pranojmë faktin që loja do vonohet dhe të fillojmë të shohim opsionet e tjera që kemi. Ndaj në këtë artikull…
Harta e plotë e GTA 6 bëhet leak dhe është masive
Kanë kaluar shtatë vite që kur Grand Theft Auto 5 u lançua dhe Rockstar akoma nuk ka konfirmuar hyrjen e rradhës në serinë e lojërave të GTA. Gjithsesi, duket se harta e GTA 6 është bërë leak dhe deri më…
Sa para kanë bërë deri tani lojërat e GTA?
Rockstar Games kanë qenë në gjendje të fitojnë mjaft reputacion, duke qenë një nga publikuesit më të arrirë të lojërave AAA në industrinë e lojërave. Përpjekjet e tyre për të ofruar lojëra gjithëpërfshirëse, që vlejnë çdo qindarkë të çmimit prej…