Tag: grand theft auto 6

“GTA 6 mund të dalë brenda një loje tjetër” – një thashethem i çmendur
Me afrimin e përvjetorit të tetë të Grand Theft Auto V, fansat që po presin një njoftim në lidhje me Grand Theft Auto 6 po shtohen çdo ditë edhe më shumë. Shumë leaks po qarkullojnë rreth hartës dhe protagonistëve por…
Informacione të reja zbulohen rreth qytetit dhe karaktereve të GTA 6
Leaks në lidhje me GTA 6 janë të përditshme duke na sjellë informacione të ndryshme dhe një leak i bërë para shumë kohësh mund të ketë sjellë disa detaje të rëndësishme mbi GTA 6. Sipas një postimi të bërë në…
Harta e shfaqur e GTA 6 krahasohet me atë të Vice City
Një hartë e Vice City, është krahasuar me Los Santos nga GTA V për t'u dhënë fansave një ide rreth parametrave (të madhësisë dhe shkallës). Grand Theft Auto 6, pavarësisht se nuk është konfirmuar ende nga Rockstar, është një nga…
Harta e GTA 6 Vice City është shfaqur me detaje të reja
Një leak i hartës për GTA 6, e cila duket se tregon një version të ri të Vice City, është rishfaqur me disa detaje. Sidoqoftë, jo të gjithë po e marrin seriozisht atë. Rockstar Games as nuk ka konfirmuar që…
Netflix po përpiqet të rrisë ‘hype’-in e GTA 6
Për mjaft kohë, Grand Theft Auto 6 është përfolur të jetë në zhvillim, por ende nuk kemi një lajmërim zyrtar. Kjo nuk e ndaloi Netflix France të shkruante se Grand Theft Auto 6 po vjen së shpejti, duke konfirmuar më…
GTA VI po vjen? Rockstar përgatit një surprizë
Rockstar Games është vënë në qendër të vëmendjes prej disa kohësh tashmë rreth datës së lançimit të GTA VI, dhe disa fansa mendojnë se kanë gjetur të dhëna që dëshmojnë për zbulimin e madh. Zhvilluesit e lojërave në RockStar Games…
Thuhet se filmi i Grand Theft Auto do të vijë përpara GTA 6
Sipas disa raporteve është zbuluar se filmi i Grand Theft Auto është në zhvillim Pavarësisht asnjë lajmi rreth lojës së ardhshme të GTA 6, mesa duket se Rockstar është duke u fokusuar në diçka tjetër në lidhje me serinë e…
Pse fansat mendojnë se GTA 6 do të zbulohet në 12 maj
Një numër i fansave të Grand Theft Auto kanë besuar se ata mund të shohin GTA 6 përpara fundit të majit, por sa janë gjasat që kjo gjë vërtet të ndodhë? Kanë kaluar afërsisht tetë vite që kur Rockstar Games…
Një stream fals i Grand Theft Auto 6 tallet me shikuesit në Twitch
Një llogari në Twitch tërhoqi vëmendjen e fansave që kërkonin ndonjë lajm mbi Grand Theft Auto 6 të ardhshëm të Rockstar Fansat e Grand Theft Auto, kanë pritur me padurim për çdo lajm mbi Grand Theft Auto 6 të ardhshëm,…
Leaks më të besueshëm për GTA 6 deri tani
Ndërkohë që Sony njoftoi se PS5 do të vijë në 2020, Rockstar ende nuk na ka dhënë asnjë lajm se kur do të vijë GTA 6. Gjithsesi, diçka që nuk ka munguar rreth lojës kanë qenë leaks, nga burime të…