Tag: Gojo

Jujutsu Kaisen 0 bën debutimin zyrtar të Gojo
Jujutsu Kaisen po i argëton fansat këto ditë me mangën e saj, por anime nuk mund të mos përmendet. Puna po vazhdon në sezonin e dytë me ekuipazhin, dhe siç e dimë të gjithë, filmi i parë Jujutsu Kaisen është…
Shihni këtë super cosplay nga Jujutsu Kaisen
Jujutsu Kaisen është një nga serialet më të mëdha që po shfaqet tani, dhe anime është mjaft tërheqës për fansat. Nëse nuk e dinit, seriali i mbinatyrshëm u transmetua drejtpërdrejt këtë vit, dhe fansat tashmë janë duke parë hapat e…