Tag: Gogeta

Trailer i ri i Dragon Ball Heroes fokusohet në të kaluarën e Shonen
Super Dragon Ball Heroes e ka çuar ekskluzivitetin Shonen në disa drejtime të reja që seriali kryesor nuk ka guxuar t'i shkelë në të kaluarën, por tani, një trailer i ri lë të kuptohet se seriali spin-off mund të foksohet…
Posteri i Dragon Ball jep sugjerime mbi të ardhmen e heronjve
Super Dragon Ball Heroes së fundmi ka përfunduar betejën kundër Goku Black dhe transformimin e tij të ri të Super Saiyan 3 Rose, dhe me dy Gogeta që shfaqen në episodin e fundit për të luftuar një formë të re…
Dragon Ball rikthen Gogetën në formën e tij më të mirë
Dragon Ball ka rikthyer Gogetan, formën e Gokut dhe Vegetas Fusion Dance, dhe e ka bërë atë më të mirë se kurrë, në episodin e fundit të animes promovuese të Dragon Ball Heroes. Skenari aktual i Heroes të Dragon Ball…