Tag: Garena Free Fire

Pesë karakterët më të mirë në Free Fire Tetor 2021
Garena Free Fire është një nga lojërat më të famshme battle royale në botë. Loja vetë nuk ka nevojë për prezantim në botën e lojërave. Lojtarët duan të shijojnë lojën e tyre të preferuar, por shumë lojtarë kërkojnë të rriten…
Garena shpall bashkëpunimin midis Free Fire dhe Venom
Free Fire sapo zbuloi në Instagram në lidhje me partneritetin e tyre të parë me ekskluzivitetin e filmit Marvel, Venom: Let there be carnage. Një kryqëzim midis Battle Royale Freefire dhe Venom do të nisë zyrtarisht më 10 tetor, duke…
Free Fire zbulon skin McLaren surfboard falas
Mediat sociale të Indisë, Garena fire free, sapo njoftuan në Instagram se skini zyrtar i McLaren mund të jepet falas dhe lojtarët mund të marrin këto skine të mahnitshme duke marrë pjesë në event. Garena kishte paralajmëruar një bashkëpunim me…
Si të merrni skinin e Glo Technica Gloo Wall në Free Fire | GUIDE
Free Fire është i famshëm për linjën e tij të skineve dhe zhvilluesit gjithmonë dalin me mënyra novatore për të siguruar skinet në bazën e tij të lojtarëve. Një nga këto metoda është duke krijuar evente të caktuara dhe në…
Si të merrni “Flaro tribe bundle” në FREE FIRE | GUIDE
Free Fire u ofron lojtarëve të tij mijëra artikuj të cilët mund të blihen nga dyqani ose të merren duke përfunduar misione të caktuara. Shumica e këtyre artikujve blihen me diamante dhe një nga mënyrat për të marrë sende të…
Top 5 karakteret e Free Fire për Ranked Mode | GUIDE
Garena Free Fire është një nga lojërat më të famshme battle royale në botë. Loja vetë nuk ka nevojë për prezantim në botën e lojërave. Lojtarët duan të shijojnë lojën e tyre të preferuar, por shumë lojtarë kërkojnë të rrisin…
Vendet më të mira që të bëni drop në Free Fire | GUIDE
Garena Free Fire është nje nga lojërat Battle Royale për mobile më të luajtura në botë. Shumë lojtarë të ndryshëm kanë dëshire të hidhen në zona të populluara dhe të shijojnë ndeshjen intensive të hapjes së lojës. Pa humbur më…
5 lojëra si PUBG Mobile nëse keni një telefon kot
Që nga fillimi në 2017, PUBG Mobile është kurorëzuar si një nga lojërat kryesore Battle Royale. Ende gëzon një bazë përdoruesish shumë aktivë, me lojtarë të rinj që vijnë çdo ditë. PUBG Mobile është i dukshëm për ndeshjet autentike BR…
Lojtarët e mobile kanë harxhuar 45 bilionë dollarë në 2021
Shpenzimet e konsumatorëve globalë për lojëra mobile arritën në 44,7 miliardë dollarë në gjysmën e parë të 2021. Kjo është sipas vlerësimeve të Sensor Tower të ndara me GamesIndustry.biz dhe shënon një rritje prej 17.9% krahasuar me gjashtë muajt e…
Si të merrni gjëra falas nga eventi i Ramazan në Free Fire
Eventet e Free Fire lëshohen periodikisht për t'u dhënë lojtarëve një shans për të marrë një shumëllojshmëri të artikujve në lojë pa ndonjë kosto. Eventet që festojnë Ramazanin kanë qenë LIVE në Free Fire gjatë javës së fundit, duke u…