Tag: fire and blood

Publikohet traileri i parë i Game of Thrones: House Of The Dragon
Traileri i parë për serinë e ardhshme Game Of Thrones House Of The Dragon sapo është publikuar, dhe duket si një rikthim mjaft premtues në Westeros. House of the Dragon zhvillohet disa shekuj para shfaqjes televizive që ne njohim dhe…
Zbulohen pamjet e para nga seriali i ri i Game of Thrones
“The House of the Dragon” më në fund është duke marrë formë. HBO ka zbuluar se paraprirësi i drejtpërdrejtë i serialit “Game of Thrones” nga George R.R. Martin, Ryan Condal dhe Miguel Sapochnik, tani është në prodhim dhe do të…