FaZe Jarvis zbulon se do të kalojë në Call of Duty pas ban-it të Fortnite
Anëtari i FaZe Clan dhe YouTuber-i Jarvis ka zbuluar planet që ka për të kaluar në Call of Duty . Ky vendim erdhi pasi mori  një ban të përhershëm në Fortnite, për përdorimin e aimbots. Pas incidentit në fjalë ai…
FaZe Kay gënjen Jarvis, duke i thënë se Epic i ka hequr ban-in e Fortnite
FaZe Kay i punoi një rrengë vëllait të tij Jarvis, duke i treguar një email të rremë, sipas të cilit Epic Games i kishte hequr ban-in e Fortnite. Jarvis zbuloi se ishte bërë përgjithmonë ban nga Fortnite në datë 3…