Tag: eren yeager

Forma finale e Eren në Attack on Titan ka më në fund një emër
Spoilers për Attack on Titan më poshtë!!! Sezoni i fundit i Attack on Titan(shpresojmë të jetë i fundit) pritet të vijë në fillim të vitit 2023 dhe tashmë autori i serisë i ka dhënë më në fund formës finale të…
Një fund ndryshe i Attack on Titan po vjen
Manga e Attack on Titan përfundoi para pak kohësh dhe shumë fansa të kësaj serie nuk ishin të kënaqur dhe zhvillimin e ngjarjeve dhe fundit e Attack on Titan. Gjithashtu edhe leak i fundit e shtoi edhe më shumë këtë…
Kapituj të rinj të Attack on Titan janë bërë leak dhe fansat nuk po e pëlqejnë aspak
Kapitulli i 139 dhe i fundit i historisë së manga të Attack on Titan erdhi para pak kohësh dhe shumë fansa ishin të pakënaqur nga fundi i serisë. Tashmë disa kapituj të rinj janë bërë leak dhe fansat nuk po…
Fansat e anime shkaktojnë kaos gjatë filmit të Demon Slayer
Pandemia ka shtyrë shumë filma të ndryshëm duke i lënë njërëzit të presin shumë. Një ndër to ka qënë Demon Slayer e cila tashmë po transmetohet në SHBA. Por gjatë transmetimit të këtij filmit fansat e anime kanë filluar të…
Attack on Titan Final Season Part 2 do të vijë tepër “vonë”
Sezoni i fundit i Attack on Titan po merr një pjesë të dytë e cila pritet të lëshohet në 2022. Anime-ja e suksesshme e cila po thyen rekord shikueshmërie , aktualisht është on-air ndërkombëtarisht në platforma të ndryshme si Crunchyroll…
Season 4 i Attack on Titan zbulon historinë tragjike të Zeke
Attack on Titan po i afrohet finales së sezonit 4 së shpejti, por fansat janë ende duke menduar për episodin më të fundit. Shfaqja u transmetua drejtpërdrejt fundjavën e kaluar me një episod të veçantë dy-në-një pas një vonese. Episodet…
Pse nuk u shfaq episodi 73 i Attack on Titan dhe kur do të vijë?
Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) është bërë një pjesë thelbësore i pasditëve të së dielës për fansat e anime-ve, duke sinjalizuar gjithashtu fundin e fundjavës.  Fatkeqësisht këtë javë nuk ishte kjo çështja, sepse episodi 73 - ose episodi 14…
Finalja e Attack on Titan premton një fund epik
Por a është ky me të vërtet fundi? Sezoni i fundit i Attack on Titan është afër episodit të tij të fundit dhe një trailer i publikuar së fundmi po çmend fansat e anime. Nuk është akoma e qartë se…
Eren shfaq formën e tij më të fundit si Titan (SPOILER)
Me lançimin e kapitullit të parafundit të manga-s të Attack On Titan, lexuesit tashmë kanë parë formën më të fundit të Eren Yaeger si titan. Me vetëm një kapitull larg fundit të errët të Hajime Isayama, Kapitulli 138 përfundoi me…
Manga e Attack on Titan do të vijë në përmasat e një Titani
Manga e Attack on Titan do të përfundojë këtë prill dhe fansat mezi presin me krahë të hapura gjithçka që ka mbetur nga anime-ja. Anime e Attack on Titan ka miliona fansa të cilët janë të etur të dinë përfundimin…