Tag: elden ring gameplay

Ky streamer luan Elden Ring duke përdorur banane
Elden Ring është një nga RPG-të më të vështira dhe më të mira në PC, dhe ka një sërë betejash të mahnitshme të bosave që renditen si disa nga dyluftimet më sfiduese në lojëra. Tani, këtu është një streamer që…
Elden Ring është një nga lojërat më të vlerësuara të të gjithë kohërave
Loja më e fundit e FromSoftware u njoftua për herë të parë në vitin 2019 dhe që nga ajo kohë i ka bërë të gjithë të emocionuar për ekskluzivitetin. Natyrisht, megjithatë, ne jemi goditur në këtë mënyrë më parë. Komentet…
Elden Ring zbulon një trailer të ri
Lançimi i Elden Ring është afër dhe FromSoftware ka sjellë një trailer të ri rreth lojës i cili na sjell më shumë informacione rreth historinë dhe gameplay të Elden Ring. Trailer i ri i lancuar me të vërtetë mund të…