Tag: efootball 2022

Konami pranon se eFootball nuk ishte gati kur u lançua
E lëshuar në shtator 2021, eFootball ishte planifikuar të hiqte FIFA-n si mbreti i simulatorëve të futbollit, megjithatë, nuk ishte aspak e tillë. E kritikuar për problemet e saj teknike, mikrotransaksionet grabitqare dhe mungesën e ekipeve dhe modalitetet e lojës,…
GTA Trilogy ja kalon Efootball me vlerësimet më të këqija
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive edition i lançuar javën e kaluar është një rrëmujë e madhe. Rockstar Games ka arritur në një farë mënyre të mposht plotësisht remasterët e shumëpritur të GTA III, Vice City dhe San…
Data e lançimit për eFootball mobile shtyhet nga Konami
Konami ka bërë të ditur se eFootball mobile vonohet zyrtarisht. Versioni mobile i lojës së tij të futbollit pa pagesë tani ka një dritare lançimi të pranverës 2022, fillimisht e planifikuar për vjeshtën 2021. Nuk është sekret i madh që…
Update-i i madh i eFootball 2022 shtyhet për në pranverë
Kur botuesi njoftoi se do të bënte reboot Pro Evolution Soccer të krijuar prej kohësh në fillim të këtij viti, askush nuk mund të kishte parashikuar se do të kishte rikrijuar me guxim ekskluzivitetin e suksesshëm në një zjarr absolut…
Konami do të sjellë update-in e eFootball 2022 këtë muaj
eFootball 2022 u prit nga lojtarët në mënyrë të ashpër, aq të ashpër saqë shpejt u bë loja me vlerësimin më të keq në Steam. I ngarkuar me bugs, eFootball 2022 ka nevojë patjetër për patch, kështu që Konami do…
Konami eFootball 2022 Review
Lançimi më skandaloz i të gjitha kohërave në Steam Pasardhësi i Pro Evolution Soccer ishte gjithmonë i destinuar të ishte historik. Për tre dekada, simboli i futbollit i Konamit përqafoi statusin si një kompetitor sado i vogël, por disa herë…
Konami premton të rregullojë lançimin skandaloz të eFootball
Konami ka lëshuar një deklaratë për eFootball pas nisjes katastrofike të saj këtë javë. Nisja ka shkuar aq keq, dhe reagimi ka qenë aq i zhurmshëm, sa eFootball tani është loja me review më të keqe ndonjëherë në Steam. Në…