Tag: dragon ball z

Del data e crossover Fortnite X Dragon Ball Z
Ne e dimë që një përditësim i Fortnite Dragon Ball Z ishte në punë për lojën Battle Royale për një kohë të gjatë, por tani kemi një datë zyrtare. Disa leaksa zbuluan kohët e fundit një numër të Skineve të…
Dragon Ball pritet të vijë së shpejti në Fortnite
Fortnite x Dragon Ball Z: Fortnite sjell gjithmonë bashkëpunime të mahnitshme në lojë. Së fundmi, Epic Games lëshoi ​​​​një update të versionit 21.20 për Fortnite, ai erdhi me disa ndryshime dhe veçori të reja në ishull. Pas lëshimit të update-it…
Dragon Ball Super mund të rikthejë vëllain e Goku?!
Dragon Ball është një nga seritë anime që pothuajse të gjithë njerëzit e njohin dhe që ka një kohë goxha të gjatë që transmetohet. Dhe Dragon Ball Super mesa duket ka në plan të rikthejë në jetë një personazh goxha…
Dragon Ball Super:Super Hero konfirmon kthimin e Broly
Dragon Ball Super po ecën përpara me një kapitull të ri, dhe anime ka arritur sukses si kurrë më parë. Sot, ekskluziviteti dha pamjen e parë të filmit të tij të ri, dhe Dragon Ball Super: Super Hero ka shumë…
Fortnite mund të sjellë anime në lojë
Fortnite ka marrë përsipër gjithçka, nga klasikët e filmave në ikonat e kulturës pop, dhe madje edhe sportet, por tani Epic po e drejton Battle Royale drejt diçkaje të re: bota e anime, dhe Demon Slayer, Dragonball Z dhe Naruto…
Update i fundit i DBZ Kakarot sjell DLC A New Power Awakens Part 2
Një histori e re dhe shumë ndryshime të reja do të vijnë me DLC e fundit të Dragon Ball Z Kakarot Pjesa e dytë e DLC së fundit të quajtur “A New Power Awakens” vjen me update e fundit 1.40…
Update i ri falas i Dragon Ball Z Kakarot do të vijë më 28 tetor
Bashkë me ketë update do të vijë edhe një mode i ri i quajtur Dragon Ball Cards Warrior Një update i ri do të vijë së shpejti do të vijë në Dragon Ball Z Kakarot duke sjellë një mode të…
A duhet të shkatërrohen Dragon Balls?
Me largimin e Dragon Balls, seria anime do të ketë mundësi për më shumë zhvillim Seria Dragon Ball ka vazhduar për një kohë të gjatë në formatet anime manga me temën kryesore Dragon Balls. Personi që i mbledh të shtata…
A e ka mjeshtëruar Goku fuqinë e Ultra Instinct?
Detaje të reja zbulohen rreth Goku dhe fuqisë së tij Ultra Instinct Dragon Ball Super më në fund ka bërë të mundur që Goku të arrijë të perfeksionoj më në fund Ultra Instinct. Goku më në fund arriti të zotërojë…
Një mod i ri sjell Dragon Ball në Skyrim
Mod i radhës në Skyrim do t’iu transformoj në një Super Saiyan Skyrim mund ta quajmë si një prej lojërave të cilat kanë më shumë mods të krijuar nga lojtarët sesa çdo lojë tjetër. Kësaj radhe ka ardhur një mod…